2023 рік

ПОВІДОМЛЕННЯ

Дружбівська міська рада повідомляє, що 26.04.2023 року буде оприлюднено проєкти рішень вісімнадцятої сесії восьмого скликання «Про встановлення ставок та пільг податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Дружбівської міської територіальної громади», «Про встановлення ставок єдиного податку на території Дружбівської міської територіальної громади» та «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Дружбівської міської  ради».

З повним текстом проєктів рішень та аналізом їх регуляторних впливів можна ознайомитись на офіційному сайті ради – www.druzhbivska-gromada.gov.ua.

Пропозиції і зауваження приймаються міською радою протягом одного місяця з дня оприлюднення проєктів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу на сайті ради www.druzhbivska-gromada.gov.ua (або в друкованому ЗМІ):

на поштову адресу м. Дружба, вул..С.Гнібеди, 3;

на електронну адресу: info@druzhbivska-gromada.gov.ua.