Автобіографія

Харитонов Євген Іванович народився 10 вересня 1960 року.

Громадянин України.

У 1977 році закінчив Дружбівську середню школу №1.

У 1977-1979 роках навчався в будівельному технікумі м.Конотоп.

З 1980 по 1982 рік проходив службу у Збройних силах СРСР.

Після служби працював методистом Дружбівського цукрорафінадного заводу, потім два роки – в  Свеському філіалі Шосткинського заводу «Звезда».

З 1985 року навчався в Харківському юридичному інституті за спеціальністю «Правоведення», який успішно закінчив у 1989 році.

З  1989 по 1993 рік працював слідчим, начальником слідчого підрозділу Управління МВС України в Сумській області.

З  1994 року по 2016 рік проходив службу в Управлінні СБУ в Сумській області. Має військове звання – полковник юстиції.

За військові заслуги нагороджений орденом князя Данила Галицького. За захист української державності нагороджений Почесною відзнакою Ради Національної безпеки і оборони України.

Має ряд інших відзнак і нагород.

У 2016 році був обраний головою Дружбівської об'єднаної територіальної  громади.

У 2020 році переобраний на другий термін головою Дружбівської об'єднаної територіальної  громади.