30 червня зустріла свій 100-літній ювілей жителька с.Чуйківка Сидоренко Антоніна Микитівна.

Дата: 30.06.2018 20:36

З привітанням до іменинниці завітали представники місцевої влади Перший заступник міського голови  Антоніна Шаповалова та староста села Чуйківка Олег Чернов у своєму привітанні зазначили: «Все своє життя, Антоніна Микитівно, Ви були на бистрині життя, не шукаючи легких шляхів, керуючись почуттям любові до людей, пережили багато незгод та життєвих випробувань. Спасибі уклінно Вам за це! З нагоди Вашого ювілею прийміть побажання всіх життєвих щедрот, снаги і сили! Хай багатими на добро та людську щедрість будуть всі Ваші дні. Зичимо миру, добра та щастя у вашій родині» та вручили квіти, грошову премію та солодощі.