У Дружбі змагались юні дзюдоісти Сумщини

У Дружбівській громаді відбулись вже традиційні змагання з дзюдо серед юнаків та дівчат, вихованців спортивних шкіл Сумської області.

У змаганнях взяли участь  команди з Кролевця, з Сум, юні борці з Ромен, Шостки, Середина-Буди, Недригайлова, Глухова, Дружби. Всього 145 юних спортсменів боролися за призи та грамоти турніру.

Особлива боротьба точилася за приз голоови Дружбівської громади Євгена Харитонова "Кращому технічно оснащеному борцеві". У цій номінації грошові премії від народного мера отримали три юних спортсмена.

А взагалі, жоден дзюдоіст із 145, що взяли участь у змаганнях - не залишився поза увагою, і всі були відзначені грмамотами, подарунками, призами.

Свято спорту мужніх, яке проводили у спортзалі Дружбівського НВК: ЗОШ№1- ІІІ ст.ДНЗ, вдалося на славу, і ще раз показало, що дружбівчани вміють працювати, і відпочивати, і загартовувати та виховувати молодь!