Дружбівська громада вшановувала працівників освіти

У прекрасному міському Палаці культури, Дружбівська громада щиро вітала педагогів, працівників дитячих садків з професійним святом.

Олег Бояринцев, передаючи слова вітання від Андрія Деркача, підкреслив, що до буття педагогічних колективів міста Дружба прикута особлива увага. Цього року, наприклад, за піклування народного депутата було виділено 7 мільйонів гривень на утеплення Дружбівського НВК: ЗОШ№1- ІІІ ст.ДНЗ.

Народний мер міста Євген Харитонов, та детутат Сумської обласної ради Олег Бояринцев, вручили педагогам Дружбівської громади Почесні грамоти та квіти.

Перед присутніми виступили та привітали педагогів з професійним святом начальник відділу освіти міської ради Алла Мелешко, директор загально-освітньої школи №1 Тамара Високос.

А потім добрі дві години зал тримали у напрузі самодіяльні артисти громади, Дружбівського Палацу культури.

На чудовому озері, розташованому біля Палацу, дружбівчан, після урочистостей, привітала ще й білосніжна пара: Лебідка та Лебідь!