2021 рік

Проєкт рішення Про встановлення ставок та пільг місцевих податків на території Дружбівської міської територіальної громади на 2022 рік

Проєкт рішення Про   встановлення  ставок  та  пільг   із сплати земельного податку на території Дружбівської  міської  ради на 2022 рік

Проєкт рішення СТАВКИ податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік

Аналіз  регуляторного  впливурішення міської ради «Про встановлення ставок та пільг місцевих податків на території Дружбівської міської територіальної громади»

ПОВІДОМЛЕННЯ

Дружбівська міська рада повідомляє, що 27.05.2021 року буде оприлюднено проєкти рішень шостої сесії восьмого скликання «Про встановлення ставок та пільг місцевих податків на території Дружбівської міської територіальної громади» та «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Дружбівської міської територіальної громади».

З повним текстом проєкту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті ради – www.druzhbivska-gromada.gov.ua.

Пропозиції і зауваження приймаються міською радою протягом 1 місяця з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу на сайті ради www.druzhbivska-gromada.gov.ua (або в друкованому ЗМІ):

на поштову адресу м.Дружба, вул..С.Гнібеди, 3;

на електронну адресу: info@druzhbivska-gromada.gov.ua.