Сумська область, Шосткинський район

Шосткинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує:

інформує:

ПОСТРАЖДАЛІ ВІД СЕКСУАЛЬНОГО НАСИЛЬСТВА ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА МОЖУТЬ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ ВІД ДЕРЖАВИ

Діти мають право на всі види правових послуг від системи БПД: як їх отримати — у новому лендингу

НА СУМЩИНІ  ШУКАЮТЬ ПАРАЮРИСТІВ  БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Сьогодні на території України в умовах постійних бойових дій досить легко знайти предмет, що становить загрозу життю і здоров'ю людини. Так, «небезпечну іграшку» можна побачити в лісі, в старому окопі, на свіжозораному полі, на власному городі і, навіть, на вулицях міст і сіл. Варто зазначити, якщо вибухові пристрої серійного зразка легко розпізнати за зовнішнім виглядом і діяти відповідно до ситуації, то саморобні вибухівки, що можуть з’явитися на вулицях міст і селищ, визначити набагато складніше.