Шосткинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує:

інформує:

Які суми доходу дають право на безоплатну допомогу із зверненням до суду у 2024 році

Зміни в законодавстві про відпустки: основна, при народженні дитини, військовим, на навчання.

Система БПД допомагає встановлювати факти, що мають юридичне значення

ЙОДИД КАЛІЮ ТА РАДІАЦІЯ: КОЛИ І ЯК ПРАВИЛЬНО ПРИЙМАТИ ПРЕПАРАТ

Як врятуватись від “брудної бомби”, застосування ядерної зброї чи аварії на АЕС

ПОСТРАЖДАЛІ ВІД СЕКСУАЛЬНОГО НАСИЛЬСТВА ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА МОЖУТЬ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ ВІД ДЕРЖАВИ

Діти мають право на всі види правових послуг від системи БПД: як їх отримати — у новому лендингу

НА СУМЩИНІ  ШУКАЮТЬ ПАРАЮРИСТІВ  БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Сьогодні на території України в умовах постійних бойових дій досить легко знайти предмет, що становить загрозу життю і здоров'ю людини. Так, «небезпечну іграшку» можна побачити в лісі, в старому окопі, на свіжозораному полі, на власному городі і, навіть, на вулицях міст і сіл. Варто зазначити, якщо вибухові пристрої серійного зразка легко розпізнати за зовнішнім виглядом і діяти відповідно до ситуації, то саморобні вибухівки, що можуть з’явитися на вулицях міст і селищ, визначити набагато складніше.