Дружбівська міська громада
Сумська область, Шосткинський район

Інформація до відома

Фото без опису

Лісові пожежі причини та запобіжні заходи

 


Фото без описуЗ’явилося світло і хочеться одразу встигнути все — вмикаємо чайник, пральну машину і бойлер. Знайомо?
Краще не треба!
Під час подачі електроенергії напруга може бути нестабільною. Це може нашкодити вашим побутовим приладам або навіть призвести до їх замикання та займання.
Окрім цього, різке навантаження на енергомережу може призвести до аварій та позапланового відключення.
Подбайте про свою техніку та безпеку — вимикайте прилади під час відключення світла та не вмикайте їх одночасно після подачі електроенергії.


Фото без описуМіністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, враховуючи численні звернення підприємств галузі та споживачів комунальних послуг щодо застосування плати за абонентське обслуговування роз’яснює наступне... (ознайомитись)


Фото без описуВідділ забезпечення заходів попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту у Шосткинському районі центру забезпечення діяльності Головного управління Державної служби України за надзвичайних ситуаційу Сумській області ІНФОРМУЄ:

Правила поводження з вибухонебезпечними предметами

Не випалюйте суху рослинність

 

 

 

 


Фото без описуПресслужба Головного управління ДПС у Сумській області інформує:

ДОВІДКА ПРО ВІДСУТНІСТЬ ЗАБОРГОВАНОСТІ: НЮАНСИ ОТРИМАННЯ (детальна інформація)

  • У разі наявності у платника податкового боргу контролюючі органи зобов'язані зарахувати кошти, що сплачує такий платник податків, в рахунок погашення податкового боргу згідно з черговістю його виникнення незалежно від напряму сплати (детальна інформація)


Фото без опису

Народжені захищати:

10 фактів про Нацгвардію

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Фото без опису

 

 

 

НЕ ДОПУСТІТЬ ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖ В ЕКОСИСТЕМАХ

 

 

 

 

 

 

 


Фото без описуВ Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області

діє телефонна «гаряча лінія» за номером:

(0542) 22-15-43,

на яку громадяни можуть звертатися зі скаргами, заявами чи пропозиціями з питань можливих порушень чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна підприємствами, установами та організаціями.

Також, прийом звернень здійснюється за номерами телефонної «гарячої лінії»:

Державної аудиторської служби України (044) 452-80-30 (м. Київ);

Північно-східного офісу Держаудитслужби (057) 725-86-24 (м. Харків).

Прийом дзвінків на телефонну «гарячу лінію» проводиться протягом робочого дня (крім вихідних і святкових днів)».


Фото без описуЯСЕНЕВА СМАРАГДОВА ВУЗЬКОТІЛА ЗЛАТКА – НЕБЕЗПЕЧНИЙ ШКІДНИК

 

 

 

 


Фото без опису

Що робити, якщо ви знайшли підозрілий предмет

 

 

 

 

 

 


Фото без опису

 

 

Небезпека електронагрівальних приладів

 

 


Фото без описуФото без опису


ЧФото без описуи безпечна ваша новорічна ялинка?

 


Фото без описуНаціональний оператор поштового зв'язку України АТ «Укрпошта» повідомляє: 

Останнім часом  населення Сумської області, яке постраждало від воєнних дій,  отримує грошову допомогу від міжнародних організацій, яка здійснюється через платіжну  систему Western Union. 

Останнім часом  населення Сумської області, яке постраждало від воєнних дій,  отримує грошову допомогу від міжнародних організацій, яка здійснюється через платіжну  систему Western Union.

На сьогоднішній день  міжнародні грошові перекази через систему  Western Union  виплачуються  у всіх автоматизованих відділеннях Укрпошти Сумської області.

Перевага отримання грошової допомоги через  Western Union – не потрібно витрачати час на  відкриття  рахунку в банку, потрібно лише під час оформлення допомоги вибрати сервіс Western Union.


Відділ запобігання надзвичайним ситуаціям у Шосткинському районному управлінні Головного управління Державної служби України за надзвичайних ситуацій у Сумській області інформує:


Фото без описуТрудовий договір: Твій пасок безпеки у світі праці.

  1. Порядок укладення трудового договору.
  2.  Спрощений режим регулюваннятрудових відносин.
  3. Яка різниця між трудовим договором і цивільним?

Фото без опису

Відділ запобігання надзвичайним ситуаціям у Шосткинському районному управлінні Головного управління Державної служби України за надзвичайних ситуацій у Сумській області інформує:

Правила користування пічним опаленням

 

 

 


Фото без опису

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

 

 

 

 

 

 


Фото без описуПередавайте показання газового лічильника зручним для вас способом!

 


 


Фото без описуФото без опису

РОДИНАМ ЗАХИСНИКІВ

Важливо, щоб рідні та близькі наших Воїнів були впевнені у їх безпеці та не перебували в невідомості. Тому, аби уникнути зайвих хвилювань, ми підготували для вас кілька важливих порад.

 

 

 

 

 

 


Фото без описуЗакликаємо не провокувати пожежі в екосистемах!

Не випалюйте суху траву.

Наголошуємо, що за випалювання сухої рослинності передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність!


ІнформацФото без описуійні матеріали

до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

 

 


 


Фото без опису21 - 22 серпня, синоптики прогнозують на переважній території Сумської області високу пожежну небезпеку – 4-го класу

 Закликаємо громадян проявити відповідальність у дотриманні вимог пожежної безпеки, а при виявленні ознак горіння на відкритих територіях негайно телефонувати до рятувальників за номером «101».
Будьте максимально обережними з вогнем, адже найменше займання може спричинити масштабну пожежу. У першу чергу, це стосується загорянь в природних екосистемах.
Нагадуємо, що відповідно до розпорядження голови Сумської облдержадміністрації, на період дії правового режиму воєнного стану, забороняється відвідування лісів та в’їзд до них транспортних засобів.


ПрипинФото без описуіть безжально знищувати екосистему України!🌾🐇
Майже 8 тисяч га згорілої землі, тисячі заживо спалених диких тварин, колосальні матеріальні збитки, задіяні значні людські та технічні ресурси. Такими є наслідки безглуздого спалювання сухостою з початку року.
У 90% випадків причина виникнення пожеж в екосистемах — людська недбалість. Деякі господарі бездумно випалюють суху траву, чагарники та сміття. Невже вам байдуже, що гинуть тварини та птахи, згорають їхні кладки яєць? Із випалених місць пернаті летять вже назавжди. А якщо пожежа була масштабною – територія стає непридатною для життя будь-якої живності.
Щодня рятувальники ДСНС гасять до сотні таких пожеж. У 2023 вже ліквідовано майже 10 тисяч загорань у екосистемах і на відкритих територіях.

🔥В Україні триває пожежонебезпечний період! Вітри роблять ситуацію ще небезпечнішою. Будь-яке необережне поводження з вогнем — недопалок, кинутий у лісі, парку, або ж із вікна авто — може спричинити масштабну пожежу.
Бережіть рідну землю, нашу унікальну флору і фауну!

Діліться інформацією! Це дуже важливо!

 


Фото без опису

Уважність та обережність надважливі, особливо коли мова йде про мінну небезпеку!
На деокупованих територіях України ворог залишив велику кількість вибухонебезпечних предметів, що можуть призвести до жахливих травм, втрати кінцівок і навіть загибелі. Більшість мін встановлені приховано, тому їх рідко можна побачити.
Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, сапери ДСНС знищили 413 609 вибухонебезпечних предметів. Очищено територію — 914 кв. км.
За даними Мінреінтеграції, за вищевказаний період від ВНП загинуло 211 людей, поранено — 456.

Дотримуйтеся правил мінної безпеки. Попереджайте дітей про небезпеку, яку несуть ВНП, щоб уникнути ризику.


Фото без опису


Фото без описуНаціональною соціальною сервісної службою України розроблено пам`ятку для осіб, постраждалих від торгівлі людьми, а також для посадових осіб, відповідальних за встановлення статусу такої особи.

Торгівля людьми – це порушення прав людини, при якому її експлуатують з метою отримання вигоди. Постраждалими вважаються особи, які потрапляють у трудове, сексуальне або домашнє рабство. Це лише кілька з багатьох видів такої торгівлі.

Зважаючи на важливість тематики, Національною соціальною сервісною службою України розроблено пам`ятку для осіб, постраждалих від торгівлі людьми, а також для посадових осіб, відповідальних за встановлення статусу такої особи.

У пам`ятці подаються індикаторі визначення, що людина є постраждалою, види допомоги, що може отримати особа, установи, до яких можна звернутися за допомогою особі, яка вважає себе постраждалою від торгівлі людьми, процедура набуття та встановлення статусу особи тощо.

За інформаційною пам`яткою у форматі РDF можна знайомитися на сайті Нацсоцслужби за посиланням: http://surl.li/iptemФото без описуГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА

Реєстрація для отримання гігієнічних наборів для людей з інвалідністю від БО "БФ "ССС" в м.Дружба Сумської обл. 25 липня 2023р.

Перейти за посиланням: https://ee.humanitarianresponse.info/x/IpxZ3bBF


Фото без описуДержавна податкова служба України розмістила на вебпорталі роз’яснення щодо  положень закону від 11 квітня 2023 року № 3050-ІХ  

 

"Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо звільнення від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно"Фото без описуГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА

ПРОДУКТОВИЙ НАБІР

У межах проєкту «Задоволення нагальних багатогалузевих гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні» запланована роздача гуманітарних наборів у м. Дружба, Сумська область.

Зверніть увагу, що реєстрація доступна не тільки для мешканців м. Дружба, а й для жителів усіх населених пунктів, що входять до Дружбівської територіальної громади та прибулих до неї ВПО.

Зареєструватися можна протягом липня. Кількість наборів обмежена, анкета відкрита допоки набори є в наявності!

📦 Кількість наборів: 56.

➡️ Вид набору: продуктовий набір.

Важливо! Набір може отримати домогосподарство, в якому мешкають від 4 осіб. Набір складається з 4 коробок, загальна вага — 67 кг.

❗️ Допомога (продуктовий набір, гігієнічний набір) може надаватися на сім’ю ОДИН РАЗ в обраному форматі.

❓ Як отримати гуманітарну допомогу

▪️ Зареєструватися за посиланням: https://ee.humanitarianresponse.info/x/sdaGeUFj

▪️ Зазначити в електронній реєстрації документи, що підтверджують вашу особу (паспорт, ІНН, довідка про інвалідність, довідка матері-одиначки чи батька-одинака, довідка про багатодітність тощо). Для отримання допомоги їхня наявність ОБОВ’ЯЗКОВА!

▪️ СМС-повідомлення з детальною інформацією про видачу наборів, яке надійде на вказаний контактний телефон, є підтвердженням вашої участі.

▪️ Важливо! Заповнення анкети НЕ ГАРАНТУЄ отримання допомоги.

📞 З будь-яких питань та уточнень звертайтеся на гарячу лінію БФ «ССС»: 0800332740.

✅ Цей проєкт втілює БФ «ССС» спільно з гуманітарною організацією CARE та Консорціумом Реагування. Програма реалізується за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA).


Фото без описуГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА

ГІГІЄНІЧНИЙ НАБІР ДЛЯ ДИТИНИ "S"

У межах проєкту «Задоволення нагальних багатогалузевих гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні» запланована роздача гуманітарних наборів у Дружбівській громаді, Сумська область.

Зверніть увагу, що реєстрація доступна не тільки для мешканців м. Дружба, а й для жителів усіх населених пунктів, що входять до Дружбівської територіальної громади та прибулих до неї ВПО.

Зареєструватися можна протягом липня. Кількість наборів обмежена, анкета відкрита допоки набори є в наявності!

📦 Кількість наборів: 40 шт розмір S

➡️ Вид набору: дитячий гігієнічний набір.

Важливо! Набір отримає представник дитини, зазначивши в анкеті, що в домогосподарстві проживає дитина до 3 років. Набір містить памперси розмірів S (3-6 кг)

❗️ Допомога (продуктовий набір, гігієнічний набір) може надаватися на сім’ю ОДИН РАЗ в обраному форматі.

❓ Як отримати гуманітарну допомогу

▪️ Зареєструватися за посиланням: https://ee.humanitarianresponse.info/x/3VVU5rIo

▪️ Зазначити в електронній реєстрації документи, що підтверджують вашу особу (паспорт, ІНН, довідка про інвалідність, довідка матері-одиначки чи батька-одинака, довідка про багатодітність тощо). Для отримання допомоги їхня наявність ОБОВ’ЯЗКОВА!

▪️ СМС-повідомлення з детальною інформацією про видачу наборів, яке надійде на вказаний контактний телефон, є підтвердженням вашої участі.

▪️ Важливо! Заповнення анкети НЕ ГАРАНТУЄ отримання допомоги.

📞 З будь-яких питань та уточнень звертайтеся на гарячу лінію БФ «ССС»: 0800332740.

✅ Цей проєкт втілює БФ «ССС» спільно з гуманітарною організацією CARE та Консорціумом Реагування. Програма реалізується за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA).


Фото без описуБезпека під час збору врожаю

 

 

 

 

 


Фото без описуІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА щодо поведінки у разі виникнення радіаційної аварії

 

 

 


Програма міні-грантів для суб’єктів мікропідприємництва

З 01 липня 2023 року стартує новий грантовий проєкт, який передбачає надання безповоротних грантів мікробізнесу для забезпечення безперервності діяльності та для відновлення бізнесу переміщених підприємств. Проєкт реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ та Фондом розвитку підприємства в межах ініціативи «EU4Business: Відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП в Україні» у партнерстві з АТ «Ощадбанк». Метою програми є підтримка відновлення та стійкості мікропідприємств у деокупованих та постраждалих від війни регіонах України шляхом надання 750 підприємцям міні-грантів у розмірі 4000 євро (без ПДВ). Грантові кошти можуть бути спрямовані на виплату зарплатні 3 співробітникам, придбання обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, оренду приміщень, лізинг обладнання та відновлення господарської діяльності. Термін подачі заявки – з 01 до 15 липня 2023 року. Для участі у програмі потрібно заповнити заявку через портал Дія Бізнес.


Офіс з розвитку підприємництва та експорту спільно з Visionest Institute (Естонія) оголошують набір на міжнародну програму для представників МСБ з індустрій, які задіяні у відбудові України!


Фото без описуПравила поводження з вибухонебезпечними предметами

 

 

 

Фото без опису

Основні правила безпечної поведінки на воді та біля води

 

 

 

 

САЙТ Фото без описуУПОВНОВАЖЕНОГО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПРАВ ЛЮДИНИ

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису


Фото без описуЯК ДИСТАНЦІЙНО ВІДМОВИТИСЯ ВІД ОТРИМАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ (В Т.Ч. ПЕРЕБУВАЮЧИ ЗА КОРДОНОМ)

 


Відділ запобігання надзвичайним ситуаціям Шосткинського районного управління ГУ ДСНС України у Сумській області застерігає від  спалювання у весняно-літній період сухої трави уздовж доріг, лісосмуг та на відкритих територіях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, поблизу лісових масивів, газопроводів.


ПОРЯДФото без описуОК ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ УРАЖЕНІЙ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМИ ПРЕДМЕТАМИ...

 

 

 

Фото без описуЯк відновити знищені або втрачені документи на право власності?

 

 УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНО-СХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДОВОДИТЬ ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН, ЩО

 в Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області діє телефонна «гаряча лінія» за номером (0542) 22-15-43, на яку громадяни можуть звертатися зі скаргами, заявами чи пропозиціями з питань можливих порушень чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна підприємствами, установами та організаціями.

Також, прийом звернень здійснюється за номерами телефонної «гарячої лінії»: Державної аудиторської служби України (044) 452-80-30 (м. Київ); Північно-східного офісу Держаудитслужби (057) 725-86-24 (м. Харків).

Прийом дзвінків на телефонну «гарячу лінію» проводиться протягом робочого дня (крім вихідних і святкових днів).

 ДОПОМОГА ПОСТРАЖДАЛОМУ БІЗНЕСУ

до відома всіх зацікавлених суб’єктів господарювання надаємо інформацію про регіональну програму фінансової підтримки бізнесу, нерухоме майно якого було знищене або пошкоджене. 

З текстом розпорядження та Правилами надання допомоги суб'єктам малого підприємництва, що постраждали внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру можна ознайомитись за посиланням: http://gue.sm.gov.ua/images/docs/novini/2023/04/2023_159.pdfФото без описуУ разі знаходження підозрілого предмета...

 ПАМ'ЯТКА ПРИХОЖАНАМ. МІРИ БЕЗПЕКИ ПРИ ВІДВІДУВАННІ ЦЕРКВИ


ПОРЯДОК визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації  ЗАТВЕРДЖЕНИЙ постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня  2022 р. № 326

(Посилання на ПКМУ №326 від 20 березня 2022 р.)


В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справиВідділ запобігання надзвичайним ситуаціям Шосткинського районного управління ГУ ДСНС України у Сумській області інформує:


 

ГОТОВІ ДО СПІВПРАЦІ З НІМЕЧЧИНОЮ?

5 грудня - Міжнародний день волонтера

Щороку разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з обмеженими фізичними можливостями

Щороку 2 грудня відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства.

16 днів проти насильства

УВАГА!!! МІННА НЕБЕЗПЕКА!!!

ЯК ВАМ МЕНШЕ ВИТРАЧАТИ НА ТЕПЛО?

ЩО ВАМ РОБИТИ, ЯКЩО ЗНИКЛО ОПАЛЕННЯ?

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВИ ВИЯВИЛИ ПІДОЗРІЛИЙ ПРЕДМЕТ? НЕ ЧІПАЙ! 

ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ З ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМИ ПРЕДМЕТАМИ

ДІЇ НАСЕЛЕННЯ НА ВИПАДОК РАДІАЦІЙНОЇ НЕБЕЗПЕКИ.


ЯК ОТРИМАТИ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ?

ЯК ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНО ЛІКИ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ?

 


Фото без описуІНФОРМУЄМО

Головне управління ДПС у Сумській області з метою підвищення якості надання адміністративних послуг громадянам Сумської області повідомляє, що              23 серпня 2021 року набули чинності зміни до Закону України від 30 березня 2021 року № 1368-IX «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» (далі – Закон).

Законом закріплено право використання громадянами України е-паспорта – паспорта громадянина України у формі електронного відображення інформації, що міститься у паспорті громадянина Україна у формі картки, оформленому засобами Єдиного державного демографічного реєстру, та е-паспорта для виїзду за кордон – паспорта громадянина України для виїзду за кордон у формі електронного відображення інформації, що міститься у паспорті громадянина України для виїзду за кордон, оформленому засобами Єдиного державного демографічного реєстру.

Статтею 141 Закону визначено, зокрема, що е-паспорт і е-паспорт для виїзду за кордон формуються за бажанням особи, на ім’я якої оформлено паспорт громадянина України у формі картки або паспорт громадянина України для виїзду за кордон, та використовуються на території України для посвідчення особи та підтвердження громадянства, надання адміністративних та інших послуг.

Е-паспорт та е-паспорт для виїзду за кордон пред’являється особою замість та без додаткового пред’явлення паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, документів (відомостей, даних) про реєстраційний номер облікової картки платника податків, про місце проживання.

Електронні копії е-паспорта і е-паспорта для виїзду за кордон можуть подаватися та застосовуватися у тих самих випадках, коли законодавством передбачено подання та застосування копій паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2021 року № 911 «Про затвердження Порядку формування та перевірки е-паспорта і е-паспорта для виїзду за кордон, їх електронних копій» визначено, що органи державної влади, органи місцевого самоврядування, юридичні особи та фізичні особи для забезпечення можливості перевірки е-паспорта та е-паспорта для виїзду за кордон і отримання електронних копій (відомостей, даних) підключають власні інформаційні системи до Порталу Дія.

З метою реалізації норм чинного законодавства щодо застосування е-паспорта та е-паспорта для виїзду за кордон і отримання електронних копій (відомостей, даних) було забезпечено підключення інформаційної системи ДПС до Порталу Дія та розроблено програмне забезпечення, за допомогою якого посадовими особами ДПС під час надання адміністративних послуг у центрах обслуговування платників здійснюється перевірка достовірності електронних цифрових документів та отримання електронних копій (відомостей, даних) цих документів.


Державна служба України з надзвичайних ситуацій нагадує про важливість дотримання правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!!!Фото без опису

 

Подання декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки в електронному вигляді

 

 КІЛЬКІСТЬ ПРОФЗАХВОРЮВАНЬ В ОБЛАСТІ ТОРІК ЗБІЛЬШИЛАСЬ МАЙЖЕ НА 61%

ПРОТЯГОМ 2021 РОКУ ПРАЦІВНИКИ СУМЩИНИ 14,2 ТИСЯЧІ ДНІВ ПРОВЕЛИ НА ОПЛАЧУВАНІЙ ФОНДОМ САМОІЗОЛЯЦІЇ ВІД COVID-19Фото без опису

Фото без описуДержавна податкова служба України повідомляє:

у зв’язку з надходженням численних запитів щодо необхідності ведення обліку товарних запасів, відповідно до Порядку ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб — підприємців, у тому числі платників єдиного податку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2021 № 496, фізичними особами - підприємцями платниками єдиного податку, надає для врахування в роботі лист ДПС від 22.12.2021 № 28290/7/99-00-07-05-01 -07 (додається)

 

ЗАСТОСУВННЯ ПРФото без описуОГРАМНИХ РЕЄСТРАТОРІВ РОЗРАХУНКОВИХ ОПЕРАЦІЙ (ПРРО)

Уряд звільнив від використання РРО підприємців, що працюють в селах

 

Повідомлення для платників ІІ-ІV групи Єдиного податкуПОТРЕБА У ВИДАТКАХ НА ЛІКАРНЯНІ І СТРАХОВІ ВИПЛАТИ ПЕРЕВИЩИЛА НАДХОДЖЕННЯ НА 2,7 МЛРД ГРН У ЛИСТОПАДІ

СКАСОВАНО ТИМЧАСОВИЙ ДОЗВІЛ НА ЗАЛУЧЕННЯ ДО РОБОТИ БЕЗ ПРОХОДЖЕННЯ МЕДИЧНИХ ОГЛЯДІВ

ЛІКАРНЯНІ ПО НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ ВНАСЛІДОК АЛКОГОЛЬНОГО СП’ЯНІННЯ НЕ ОПЛАЧУЮТЬСЯ

ПРАЦІВНИКИ СУМЩИНИ ПРОВЕЛИ НА ЛІКАРНЯНИХ НА 16,5% БІЛЬШЕ ДНІВ ЗА ПІДСУМКАМИ 11 МІСЯЦІВ

ВИМОГИ БЕЗПЕКИ ВЗИМКУ

ВІДСТОРОНЕННЯ НЕВАКЦИНОВАНИХ ПРАЦІВНИКІВ, ЯКІ ХВОРІЮТЬ, ПОТРІБНО ВІДКЛАСТИ

ЗА ДОПОМОГАМИ ВІД ФОНДУ НА СУМЩИНІ ЗВЕРНУЛОСЬ БІЛЬШЕ 74 ТИСЯЧІ ЛЮДЕЙ – ЇМ НАРАХОВАНО ВИПЛАТИ НА ПОНАД 350 МЛН ГРН

ГОСТРЕ ПРОФЕСІЙНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ МЕДИКІВ НА COVID-19

Правила безпечного поводження з вибухонебезпечними предметами

У НОМЕРІ Е-ЛІКАРНЯНОГО ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ КІЛЬКІСТЬ ЗНАКІВ - ЦЕ НЕ ВПЛИВАЄ НА ФОРМУВАННЯ ЗАЯВИ-РОЗРАХУНКУ (Детальна інформація)

Е-лікарняні стають підставою для призначення допомоги після зміни статусу на «готово до сплати»

Розяснення МЗС

До уваги споживачів, які мають пільги на оплату газу

Прожиткові 2019 рік

Безготівкова грошова форма надання субсидій на оплату житлово – комунальних послуг

Щодо порядку виплати житлових субсидій готівкою у разі смерті заявника

Виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях

1 січня 2019 року запроваджено новий вид допомоги особам, які доглядають за хворою дитиною.

Лист на органи реєстрації картки

Ямпільський РС

Додаток 2-8

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь