A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дружбівська міська громада
Сумська область, Шосткинський район

Інформація до відома

САЙТ УПОВНОВАЖЕНОГО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПРАВ ЛЮДИНИ


ЯК ДИСТАНЦІЙНО ВІДМОВИТИСЯ ВІД ОТРИМАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ (В Т.Ч. ПЕРЕБУВАЮЧИ ЗА КОРДОНОМ)

 


Відділ запобігання надзвичайним ситуаціям Шосткинського районного управління ГУ ДСНС України у Сумській області застерігає від  спалювання у весняно-літній період сухої трави уздовж доріг, лісосмуг та на відкритих територіях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, поблизу лісових масивів, газопроводів.


ПОРЯДОК ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ УРАЖЕНІЙ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМИ ПРЕДМЕТАМИ...

 

 

 

Як відновити знищені або втрачені документи на право власності?

 

 УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНО-СХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДОВОДИТЬ ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН, ЩО

 в Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області діє телефонна «гаряча лінія» за номером (0542) 22-15-43, на яку громадяни можуть звертатися зі скаргами, заявами чи пропозиціями з питань можливих порушень чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна підприємствами, установами та організаціями.

Також, прийом звернень здійснюється за номерами телефонної «гарячої лінії»: Державної аудиторської служби України (044) 452-80-30 (м. Київ); Північно-східного офісу Держаудитслужби (057) 725-86-24 (м. Харків).

Прийом дзвінків на телефонну «гарячу лінію» проводиться протягом робочого дня (крім вихідних і святкових днів).

 ДОПОМОГА ПОСТРАЖДАЛОМУ БІЗНЕСУ

до відома всіх зацікавлених суб’єктів господарювання надаємо інформацію про регіональну програму фінансової підтримки бізнесу, нерухоме майно якого було знищене або пошкоджене. 

З текстом розпорядження та Правилами надання допомоги суб'єктам малого підприємництва, що постраждали внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру можна ознайомитись за посиланням: http://gue.sm.gov.ua/images/docs/novini/2023/04/2023_159.pdfУ разі знаходження підозрілого предмета...

 ПАМ'ЯТКА ПРИХОЖАНАМ. МІРИ БЕЗПЕКИ ПРИ ВІДВІДУВАННІ ЦЕРКВИ


ПОРЯДОК визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації  ЗАТВЕРДЖЕНИЙ постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня  2022 р. № 326

(Посилання на ПКМУ №326 від 20 березня 2022 р.)


В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справиВідділ запобігання надзвичайним ситуаціям Шосткинського районного управління ГУ ДСНС України у Сумській області інформує:


 

ГОТОВІ ДО СПІВПРАЦІ З НІМЕЧЧИНОЮ?

5 грудня - Міжнародний день волонтера

Щороку разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з обмеженими фізичними можливостями

Щороку 2 грудня відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства.

16 днів проти насильства

УВАГА!!! МІННА НЕБЕЗПЕКА!!!

ЯК ВАМ МЕНШЕ ВИТРАЧАТИ НА ТЕПЛО?

ЩО ВАМ РОБИТИ, ЯКЩО ЗНИКЛО ОПАЛЕННЯ?

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВИ ВИЯВИЛИ ПІДОЗРІЛИЙ ПРЕДМЕТ? НЕ ЧІПАЙ! 

ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ З ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМИ ПРЕДМЕТАМИ

ДІЇ НАСЕЛЕННЯ НА ВИПАДОК РАДІАЦІЙНОЇ НЕБЕЗПЕКИ.


ЯК ОТРИМАТИ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ?

ЯК ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНО ЛІКИ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ?

 


ІНФОРМУЄМО

Головне управління ДПС у Сумській області з метою підвищення якості надання адміністративних послуг громадянам Сумської області повідомляє, що              23 серпня 2021 року набули чинності зміни до Закону України від 30 березня 2021 року № 1368-IX «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» (далі – Закон).

Законом закріплено право використання громадянами України е-паспорта – паспорта громадянина України у формі електронного відображення інформації, що міститься у паспорті громадянина Україна у формі картки, оформленому засобами Єдиного державного демографічного реєстру, та е-паспорта для виїзду за кордон – паспорта громадянина України для виїзду за кордон у формі електронного відображення інформації, що міститься у паспорті громадянина України для виїзду за кордон, оформленому засобами Єдиного державного демографічного реєстру.

Статтею 141 Закону визначено, зокрема, що е-паспорт і е-паспорт для виїзду за кордон формуються за бажанням особи, на ім’я якої оформлено паспорт громадянина України у формі картки або паспорт громадянина України для виїзду за кордон, та використовуються на території України для посвідчення особи та підтвердження громадянства, надання адміністративних та інших послуг.

Е-паспорт та е-паспорт для виїзду за кордон пред’являється особою замість та без додаткового пред’явлення паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, документів (відомостей, даних) про реєстраційний номер облікової картки платника податків, про місце проживання.

Електронні копії е-паспорта і е-паспорта для виїзду за кордон можуть подаватися та застосовуватися у тих самих випадках, коли законодавством передбачено подання та застосування копій паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2021 року № 911 «Про затвердження Порядку формування та перевірки е-паспорта і е-паспорта для виїзду за кордон, їх електронних копій» визначено, що органи державної влади, органи місцевого самоврядування, юридичні особи та фізичні особи для забезпечення можливості перевірки е-паспорта та е-паспорта для виїзду за кордон і отримання електронних копій (відомостей, даних) підключають власні інформаційні системи до Порталу Дія.

З метою реалізації норм чинного законодавства щодо застосування е-паспорта та е-паспорта для виїзду за кордон і отримання електронних копій (відомостей, даних) було забезпечено підключення інформаційної системи ДПС до Порталу Дія та розроблено програмне забезпечення, за допомогою якого посадовими особами ДПС під час надання адміністративних послуг у центрах обслуговування платників здійснюється перевірка достовірності електронних цифрових документів та отримання електронних копій (відомостей, даних) цих документів.


Державна служба України з надзвичайних ситуацій нагадує про важливість дотримання правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!!! 

Подання декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки в електронному вигляді

 

 КІЛЬКІСТЬ ПРОФЗАХВОРЮВАНЬ В ОБЛАСТІ ТОРІК ЗБІЛЬШИЛАСЬ МАЙЖЕ НА 61%

ПРОТЯГОМ 2021 РОКУ ПРАЦІВНИКИ СУМЩИНИ 14,2 ТИСЯЧІ ДНІВ ПРОВЕЛИ НА ОПЛАЧУВАНІЙ ФОНДОМ САМОІЗОЛЯЦІЇ ВІД COVID-19

Державна податкова служба України повідомляє:

у зв’язку з надходженням численних запитів щодо необхідності ведення обліку товарних запасів, відповідно до Порядку ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб — підприємців, у тому числі платників єдиного податку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2021 № 496, фізичними особами - підприємцями платниками єдиного податку, надає для врахування в роботі лист ДПС від 22.12.2021 № 28290/7/99-00-07-05-01 -07 (додається)

 

ЗАСТОСУВННЯ ПРОГРАМНИХ РЕЄСТРАТОРІВ РОЗРАХУНКОВИХ ОПЕРАЦІЙ (ПРРО)

Уряд звільнив від використання РРО підприємців, що працюють в селах

 

Повідомлення для платників ІІ-ІV групи Єдиного податкуПОТРЕБА У ВИДАТКАХ НА ЛІКАРНЯНІ І СТРАХОВІ ВИПЛАТИ ПЕРЕВИЩИЛА НАДХОДЖЕННЯ НА 2,7 МЛРД ГРН У ЛИСТОПАДІ

СКАСОВАНО ТИМЧАСОВИЙ ДОЗВІЛ НА ЗАЛУЧЕННЯ ДО РОБОТИ БЕЗ ПРОХОДЖЕННЯ МЕДИЧНИХ ОГЛЯДІВ

ЛІКАРНЯНІ ПО НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ ВНАСЛІДОК АЛКОГОЛЬНОГО СП’ЯНІННЯ НЕ ОПЛАЧУЮТЬСЯ

ПРАЦІВНИКИ СУМЩИНИ ПРОВЕЛИ НА ЛІКАРНЯНИХ НА 16,5% БІЛЬШЕ ДНІВ ЗА ПІДСУМКАМИ 11 МІСЯЦІВ

ВИМОГИ БЕЗПЕКИ ВЗИМКУ

ВІДСТОРОНЕННЯ НЕВАКЦИНОВАНИХ ПРАЦІВНИКІВ, ЯКІ ХВОРІЮТЬ, ПОТРІБНО ВІДКЛАСТИ

ЗА ДОПОМОГАМИ ВІД ФОНДУ НА СУМЩИНІ ЗВЕРНУЛОСЬ БІЛЬШЕ 74 ТИСЯЧІ ЛЮДЕЙ – ЇМ НАРАХОВАНО ВИПЛАТИ НА ПОНАД 350 МЛН ГРН

ГОСТРЕ ПРОФЕСІЙНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ МЕДИКІВ НА COVID-19

Правила безпечного поводження з вибухонебезпечними предметами

У НОМЕРІ Е-ЛІКАРНЯНОГО ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ КІЛЬКІСТЬ ЗНАКІВ - ЦЕ НЕ ВПЛИВАЄ НА ФОРМУВАННЯ ЗАЯВИ-РОЗРАХУНКУ (Детальна інформація)

Е-лікарняні стають підставою для призначення допомоги після зміни статусу на «готово до сплати»

Розяснення МЗС

До уваги споживачів, які мають пільги на оплату газу

Прожиткові 2019 рік

Безготівкова грошова форма надання субсидій на оплату житлово – комунальних послуг

Щодо порядку виплати житлових субсидій готівкою у разі смерті заявника

Виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях

1 січня 2019 року запроваджено новий вид допомоги особам, які доглядають за хворою дитиною.

Лист на органи реєстрації картки

Ямпільський РС

Додаток 2-8

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь