Сумська область, Шосткинський район

Служба у справах дітей та соціального захисту населення

Урядова "гаряча лінія"  15-47  з питань протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству щодо дітей

Посилання на сайт Міністерства соціальної політики: "Запобігання та протидія домашньому насильству та жорстокому поводженню з дітьми"

Інформаційні картки соціальних послуг

Інформаційна картка соціальної послуги "КОНСУЛЬТУВАННЯ"

Інформаційна картка соціальної послуги "СОЦІАЛЬНИЙ СУПРОВІД СІМЕЙ/ОСІБ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ"

Інформаційна картка соціальної послуги "СОЦІАЛЬНИЙ СУПРОВІД СІМЕЙ, У ЯКИХ ВИХОВУЮТЬСЯ ДІТИ-СИРОТИ І ДІТИ, ЯКІ ПОЗБАВЛЕНІ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ"

Інформаційна картка соціальної послуги "СОЦІАЛЬНА ПРОФІЛАКТИКА"

За ініціативи дружини Президента України  О.Зеленської стартував проект щодо обговорення актуальних питань безбар'єрності. Мета проекту зрозуміти , з якими саме бар'єрами найчастіше стикаються українці.

Для цього на сайті: https://diia.gov.ua/barrierfree/uk проводиться всеукраїнське онлайн-опитування. Опитування містить сім запитань, що стосуються фізичних і психологічних бар'єрів, а також тих, що пов'язані з культурним та віковими особливостями.

Перелік реабілітаційних установ охорони здоров'я які здійснюють заходи із реабілітації дітей з інвалідністю станом на 26.05.2020 року (ЗАВАНТАЖИТИ)

Ці установи надають реабілітаційні заходи дітям з інвалідністю вікової категорії від 0-17 років 11 місяців 29 днів та до 18 років, відповідно.

Протидія домашньому насильству