Дружбівська міська громада
Ямпільський район, Сумська область

Культура

 

У міському Палаці культури урочисто відзначили День захисникаУкраїни

З нагоди Дня захисника України у міському Палаці культури проведено святковий концерт «Свята мати Покрова – накрий нас всіх теплом, а весь мир добром!»

Для захисників та гостей звучали пісні у виконанні аматорських вокальних ансамблів «Журавушка», «Мереживо», дитячої вокальної студії «Мелодія», солісток Тетяни Демченко, Ірини Володько, Олександри Кубрак та солістів Анатолія Яремко,Віктора Твердунова. В піснях  лунала подяка захисникам за захист та мир, побажання добра, любовіта злагоди.

Також присутнім свої виступи дарували аматорський танцювальний ансамбль «Силует»та інші талановиті представники місцевої культури.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У ДРУЖБІ ПРИВІТАЛИ ОСВІТЯН

Остання неділя вересня запам’ятається усім освітянам відзначенням одного із важливих свят, яким є День працівників освіти. Тож з нагоди професійного свята працівниками міського Палацу культури було підготовлено і проведено незабутній святковий концерт.

В глядацькійзалізібралисьпредставникицієїблагородноїпрофесії з усієїоб’єднаної громади, на них чекалобагатонагород та вітань.

Із професійним святом освітян привітавзаступник голови Дружбівської міської ради О.Пашковський, якийподякуваввчителям за невтомнупрацю, за великий талант та покликаннясіятимудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Також освітяни приймали слова привітань та подяки за свою невтомну працю від радника голови Ямпільської районної ради О.Скварцової, начальника відділу освіти Дружбівської міської ради О.Мелешко.

Окремопролунали слова вдячності ветеранам освітянськоїниви та вручено квіти.

За сумлінну працю, високу результативність у роботі, особистий вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти наші педагоги були нагородженні грамотами та подяками міської ради, відділу освіти та народного депутата України А.Деркача.

Гарний настрій та позитивні емоції присутнім подарували виступи вихованців навчальних закладів.Свої творчі вітання вчителям дарували аматорський танцювальний ансамбль «МілкиВей», «Силует», «Непосіди», реп-гурт «Дружба-сіті», тріо «Зіроньки», також свою творчість дарували і інші талановиті представники місцевої культури.

 

 

 

УЧАСТЬ ВИХОВАНЦІВ ПАЛАЦУ КУЛЬТУРИ В ОБЛАСНОМУ ФЕСТИВАЛІ «YOUTH-FEST»

06жовтняхудожні колективи міського Палацу культуривзяли участь у Відкритому обласному фестивалі сучасних видів мистецтв «Youth-Fest», який проходив у м. Глухів. Аматорський танцювальний ансамбль «Силует» молодша та середня групи підготували танок «Загальна дискотека» та «It`sok», а реп. гурт «Дружба-сіті» їздили з піснею «Віва, Україно!».

.