Дружбівська міська громада
Ямпільський район, Сумська область

Культура

 

Шановні працівники, ветерани

органів місцевого самоврядування та

депутати!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Це свято нашої громади, громади кожного села, селища та міста, кожного їх мешканця.

Діяльність міської ради є відкритою, прозорою та спрямованою лише на одне – на задоволення життєвих потреб мешканців громади.

Висловлюємо вдячність депутатам, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме ви, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечуєте право кожного з нас бути почутим.

Впевнені, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами в мирі й злагоді підніматимуть потенціал громади на вищий рівень.  

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя. 

Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

 

                                                                                                                                                                         

                                                   З повагою,адміністрація міського Палацу культури

 

 

ТАНЦЮВАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ «МІЛКИ ВЕЙ» ВИБОРОВ ІІІ МІСЦЕ НА ФЕСТИВАЛІ У КИЄВІ

24 листопада аматорський танцювальний ансамбль «Мілки Вей» міського Палацу культури (кер. Є.Грек) виборов ІІІ місце у номінації «естрадна хореографія» (молодша вікова категорія) на Всеукраїнському хореографічному фестивалі «KIDSWILL DANCE FEST», який проходив з метою розвитку та популяризації хореографічного мистецтва у м. Києві.

Хореографічна постановка «Недитячі проблеми» вразила членів журі колоритом та майстерністю виконання.

Малюки отримали позитивні емоції, радість від того, що виступали на київській сцені та  подарували всім найприємніші спогади.

Адміністрація міського Палацу культури висловлює вдячність батькам за талановитих дітей та підтримку, а дітям – за неперевершений виступ, за працю і натхнення.

 

«УКРАЇНА – ХЛІБНИЙ КРАЙ»

 

18 листопада під такою назвою Чуйківська філія міського Палацу культури провела святковий виїзний концерт з нагоди Дня працівників сільського господарства в с. Каменка Середино-Будського району.

Це – свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це – свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Зусиллями Чуйківської філії міського Палацу культури було проведено надзвичайно креативний та яскравий концерт до професійного свята.

У концерті взяли участь аматорський вокальний ансамбль «Мереживо», вокалісти Ольга Євдокименко та Максим Мороко, а також окремими учасниками ансамблю були підготовлені цікаві номери.

Високий рівень виступів приємно вразив місцевих жителів та гостей: номери запам’яталися гарним співом, дотепним гумором, оптимізмом та подарували глядачам веселий настрій та приємні враження.

 

                                                                                                               Адміністрація мП культури

 

 

У міському Палаці культури урочисто відзначили День захисникаУкраїни

З нагоди Дня захисника України у міському Палаці культури проведено святковий концерт «Свята мати Покрова – накрий нас всіх теплом, а весь мир добром!»

Для захисників та гостей звучали пісні у виконанні аматорських вокальних ансамблів «Журавушка», «Мереживо», дитячої вокальної студії «Мелодія», солісток Тетяни Демченко, Ірини Володько, Олександри Кубрак та солістів Анатолія Яремко,Віктора Твердунова. В піснях  лунала подяка захисникам за захист та мир, побажання добра, любовіта злагоди.

Також присутнім свої виступи дарували аматорський танцювальний ансамбль «Силует»та інші талановиті представники місцевої культури.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У ДРУЖБІ ПРИВІТАЛИ ОСВІТЯН

Остання неділя вересня запам’ятається усім освітянам відзначенням одного із важливих свят, яким є День працівників освіти. Тож з нагоди професійного свята працівниками міського Палацу культури було підготовлено і проведено незабутній святковий концерт.

В глядацькійзалізібралисьпредставникицієїблагородноїпрофесії з усієїоб’єднаної громади, на них чекалобагатонагород та вітань.

Із професійним святом освітян привітавзаступник голови Дружбівської міської ради О.Пашковський, якийподякуваввчителям за невтомнупрацю, за великий талант та покликаннясіятимудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Також освітяни приймали слова привітань та подяки за свою невтомну працю від радника голови Ямпільської районної ради О.Скварцової, начальника відділу освіти Дружбівської міської ради О.Мелешко.

Окремопролунали слова вдячності ветеранам освітянськоїниви та вручено квіти.

За сумлінну працю, високу результативність у роботі, особистий вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти наші педагоги були нагородженні грамотами та подяками міської ради, відділу освіти та народного депутата України А.Деркача.

Гарний настрій та позитивні емоції присутнім подарували виступи вихованців навчальних закладів.Свої творчі вітання вчителям дарували аматорський танцювальний ансамбль «МілкиВей», «Силует», «Непосіди», реп-гурт «Дружба-сіті», тріо «Зіроньки», також свою творчість дарували і інші талановиті представники місцевої культури.

 

 

 

УЧАСТЬ ВИХОВАНЦІВ ПАЛАЦУ КУЛЬТУРИ В ОБЛАСНОМУ ФЕСТИВАЛІ «YOUTH-FEST»

06жовтняхудожні колективи міського Палацу культуривзяли участь у Відкритому обласному фестивалі сучасних видів мистецтв «Youth-Fest», який проходив у м. Глухів. Аматорський танцювальний ансамбль «Силует» молодша та середня групи підготували танок «Загальна дискотека» та «It`sok», а реп. гурт «Дружба-сіті» їздили з піснею «Віва, Україно!».

.