Оприлюднення проектів регуляторних актів

ПОВІДОМЛЕННЯ

Дружбівська міська рада повідомляє, що 16.03.2020 року буде оприлюднене проект рішення сорок п’ятої сесії восьмого скликання «Про встановлення ставок та пільг місцевих податків на території Дружбівської міської ради на 2021 рік». Пропозиції і зауваження приймаються міською радою протягом місяця за адресою м.Дружба, вул..С.Гнібеди, 3.

Про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення Дружбівської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік»

Про встановлення ставок та пільгмісцевих податків на території Дружбівської міської ради на 2021 рік

Рішення міської ради «Про встановлення ставок та пільг місцевих податків на території Дружбівської міської ради на 2021 ріК

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Дружбівської міської ради на 2021 рік