Дружбівська міська громада
Сумська область, Шосткинський район

оголошення

Фото без опису24 лютого 2024 року Державною прикордонною службою України організовано та запущено рекрутингову кампанію.

 

 

 

 

 

Фото без описуДЕРЖАВНА ПРИКОРДОННА СЛУЖБА УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

 

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ ЗА КОНТРАКТОМ МИ ПРОПОНУЄМО:

Можливість проходження військової служби за контрактом в межах Сумської області.

Престижну роботу з гарантією гідного та стабільного грошового забезпечення від 21 000 гривень, в тому числі:

Залежно від займаних посад та умов служби – додаткові види грошового забезпечення;

Преміювання за високі показники у службі;

Бойові винагороди у розмірі 30 000 гривень;

Одноразова грошова допомога при укладенні першого контракту;

Щорічна матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань;

Щорічна матеріальна допомога на оздоровлення;

Підйомна допомога для військовослужбовців та членів сім’ї під час переїзду до нового місця служби в інший населений пункт.

(... детальна інформація)


Фото без опису

... більш детальна інформація

 


https://rada.info/upload/users_files/20508999/765c60f486a0e7973fd231d415af3699.jpgДружбівська міська рада запрошує прийняти участь у громадському обговоренні щодо перейменування міста Дружба

 

 

На виконання Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії» в Україні триває процес перейменування населених пунктів, назви яких підпадають під дію вимог даного Закону.

В зв’язку з тим, що назва міста Дружба Дружбіської міської територіальної   включено до переліку назв населених пунктів, які містять символіку російської імперської політики відповідно до Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії» в громаді розпочато процес щодо перейменування відповідного населеного пункту.

З цією метою розпорядженням Дружбівського міького голови від 25 липня 2022 року № 31 - ОД створено відповідну робочу групу, діяльність якої направлена на збір, узагальнення, систематизацію пропозицій щодо варіантів перейменування населених пунктів громади та проведення громадських слухань щодо запропонованих для перейменування назв населених пунктів.

Кожен з мешканців громади може долучитися до обговорення та надати свої пропозиції.

Організатор громадського обговорення – Дружбівська міська рада.

Пропозиції та зауваження подаються до 19 лютого 2024 року включно (протягом двох місяців з моменту оприлюднення даного повідомлення):

- в електронному вигляді на електронну адресу -info@druzhbivska-gromada.gov.ua ;

- в письмовому вигляді на поштову адресу Дружбівської міської ради: 41220, вул. Європейська, 3, місто Дружба, Шосткинський  район, Сумська область;

В заяві про надання пропозицій (зауважень) зазначається прізвище, ім’я, по батькові, адреса місця проживання та номер телефону особи, яка їх подала, у строк, передбачений в інформаційному повідомленні.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Відповідальним за організацію та проведення громадського обговорення, інформування населення про прийняття пропозицій щодо зміни назв є  юридичний відділ апарату Дружбівської міської ради .

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному сайті Дружбівської міської  територіальної громади.


ПовідомленнФото без описуя про намір отримати дозволи на викиди забруднюючих речовин  в атмосферне повітря від стаціонарних джерел

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

       Державне спеціалізоване господарське підприємство «Ліси України» (ДП «Ліси України» - філія «Свеське лісове  господарство») має намір отримати дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел.


Звіт зФото без описуа результатами проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків на території Дружбівської міської територіальної громади

 

 

 


Фото без описуДепартамент агропромислового розвитку Сумської ОДА

 ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРИЙМАННЯ ЗАЯВОК ТА ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ЗА НАПРЯМОМ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ (перейти до повного тексту)

Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: apk@sm.gov.ua

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Виплата відшкодування здійснюється суб’єктам господарювання за умови наявності у власності від трьох до двохсот п’ятдесяти голів великої рогатої худоби (корів), ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства, на дату подання заявки. Спеціальна дотація надається у розмірі 5 300 гривень на одну корову, але не більше 530 000 гривень для одного отримувача.

Заявка на отримання фінансової підтримки надається отримувачами.


Викоhttps://rada.info/upload/users_files/20508999/765c60f486a0e7973fd231d415af3699.jpgнавчий комітет  Дружбівської міської ради повідомляє про початок громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків на території Дружбівської міської ради

 

 

 

 

Організатор громадського обговорення – виконавчий комітет Дружбівської міської ради.

Перелік назв вулиць та провулків, які пропонуються до перейменування:

Назва вулиці та провулку, що пропонуються до перейменування

з/п

Пропозиція по зміні найменування вулиці та провулку

1

2

3

в м Дружба

 

Вулиця

Гагаріна

1)

Вулиця Леоніда Каденюка (на честь Героя України, першого космонавта незалежної України. Завдяки йому в космосі вперше було розгорнуто державний прапор України і прозвучав наш гімн). 

 

 

Вулиця Дружба

1)

Вулиця Злагоди

 

 

Вулиця

Л.Чайкіної

1)

Вулиця Барвінкова

 

 

Вулиця

Марченка І.

1)

Вулиця Петропавлівська

2

 

Вулиця С.Гнібеди

1)

Вулиця Європейська

2)

Вулиця Вінстона Черчилля (Британський державний  та політичний діяч, журналіст, художник, лауреат Нобелівської премії з літератури, який силою свого духу і віри зумів мобілізувати народ Англії на священну війну з нацизмом).

Вулиця Соровського

1)

Вулиця Івана Франка (на честь видатного українського поета, прозаїка, драматурга, літературного критика, публіциста, перекладача, науковця, громадського і політичного діяча, доктора філософії, дійсного члена Наукового товариства імені Шевченка, почесного доктора Харківського університету, члена Всеукраїнського Товариства «Просвіта»)

 

 

Вулиця Стаханова

1)

Вулиця Шахтарська

 

 

Вулиця

Тургенєва

1)

Вулиця Михайла Грушевського (на честь українського історика, громадського та політичного діяча, голови Центральної Ради Української Народної Республіки (1917—1918)

 

 

Вулиця

8 Березня

1)

Вулиця 8 Травня (вшанування  Дня памʼяті та примирення за європейською традицією).

                                                        в с. Чуйківка

Вулиця

Кості Яніна

1)

Вулиця Озерна  

2)

 

Вулиця 40-річчя Перемоги

1)

Вулиця Нова

 

 

в с. Довжик

Вулиця

Лермонтова

1)

Вулиця Квітнева

 

 

Вулиця

Мічуріна

1)

Вулиця Яблунева

 

 

Вулиця

Чехова

1)

Вулиця Березовий Гай

 

 

 

 

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає до 01.08.2023 року за:

- поштовою адресою: 41220, вул. С.Гнібеди, буд. 3, м. Дружба, Шосткинський район, Сумська область;

-  електронною адресою: Фото без опису

-  телефоном: (097) 78 62 955.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:

поштова адреса: 41220, вул. С.Гнібеди, буд. 3, м. Дружба, Шосткинський район, Сумська область;

- електронна адреса: : info@druzhbivska-gromada.gov.ua

- телефон: : (097) 78 62 955.

Відповідальна особа за проведення громадського обговорення – Сидоренко Ганна Григорівна, спеціаліст І категорії юридичного відділу апарату Дружбівської міської ради.

Після закінчення громадського обговорення його результати впродовж 14 днів будуть оприлюднені на сайті Дружбівської міської ради.

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

Дружбівська міська рада повідомляє, що 26.04.2023 року буде оприлюднено проєкти рішень вісімнадцятої сесії восьмого скликання «Про встановлення ставок та пільг податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Дружбівської міської територіальної громади», «Про встановлення ставок єдиного податку на території Дружбівської міської територіальної громади» та «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Дружбівської міської  ради».

З повним текстом проєктів рішень та аналізом їх регуляторних впливів можна ознайомитись на офіційному сайті ради – www.druzhbivska-gromada.gov.ua.

Пропозиції і зауваження приймаються міською радою протягом одного місяця з дня оприлюднення проєктів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу на сайті ради www.druzhbivska-gromada.gov.ua (або в друкованому ЗМІ):

на поштову адресу м. Дружба, вул..С.Гнібеди, 3;

на електронну адресу: info@druzhbivska-gromada.gov.ua.Фото без опису

З ПИТАНЬ ПРИДБАННЯ НАСІННЯ ЗВЕРТАТИСЬ:

Інститут сільського господарства Північного Сходу НААН

      42343, Сумська обл., Сумський р-н, с. Сад, вул. Зелена, 1

тел./ факс (0542) 652-405, 695-002

(050) 174-67-94 Микола Геннадійович

(066) 048-20-25 Володимир Ілліч

(066) 915-74-97 Тетяна Михайлівна

(066)048-20-25 Оксана Миколаївна

(095)657-10-15 Роман Миколайович

E-mail: agronauka@gmail.com

Державне підприємство «Дослідне господарство Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН»

42343, Сумська обл., Сумський район, с. Сад

тел. 695-003,  652-545  факс (0542) 695-3-35

(050)171-23-66 Віктор Іванович

(066) 455-00-28 Сергій Анатолійович 

E-mail: dg.ciapv@gmail.com

Насіння очищене, затароване  в п/п мішки (40-50 кг), промарковане та сертифіковане за умовами ДСТУ 2240-93.Фото без описуДо відома мешканців Дружбівської міської територіальної громади.

Встановлено весняно-літню заборону на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Сумської області у 2023 році витяг з Наказу:

Заборонити здійснення промислового, любительського і спортивного рибальства на період нересту риб та розмноження інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах, підконтрольних Управлінню Державного агентства меліорації та рибного господарства у Сумській області, у такі терміни:

– у всіх річках та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками та затонами) з 01 квітня по 20 травня 2023 року включно;

– у всіх водосховищах з 01 квітня по 09 червня 2023 року включно;

– у придаткових водоймах (протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені) з 01 квітня по 30 червня 2023 року включно.

(текст Наказу )Фото без описуОГОЛОШЕННЯ

Для жителів Сумської області при Сумській обласній державній адміністрації працює безкоштовна «гаряча лінія», за якою можна звернутися з усіх проблемних питань:

0-800-301-501

  66-33-77

УВАГА!  У зв'язку зі значними перебоями та відключеннями в сфері енергопостачання України, та великим навантаженням на "гарячу лінію" 0800301501, з метою якісного забезпечення опрацювання всіх звернень громадян, на період дії воєнного стану, функціонують  додаткові номери телефонів:

0668230837, 0668230745, 0668230749

0542 77-67-25 (діятиме під час Блекауту)

УВАГА! ДОДАТКОВІ ТЕЛЕФОНИ «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» СУМЩИНИ ПРАЦЮЮТЬ З 8 ДО 18 ГОДИНИ БЕЗ ПЕРЕРВИ ТА ВИХІДНИХ!Фото без описуЯк звернутися за екстреною медичною допомогою в Сумській області при невідкладному стані у випадку надзвичайної ситуації, пов’язаної із відсутністю електропостачання та зв’язку

Якщо у вас чи в людини поруч виник невідкладний стан в умовах воєнного стану та за відсутності електропостачання, наводимо алгоритм і черговість дій, як звертатися за екстреною медичною допомогою:

1. Спробувати набрати номер «103» з мобільного телефону.

2. При відсутності мобільного зв’язку та наявності стаціонарного телефонного зв’язку – набрати номер «103»  зі стаціонарного телефону.

3. Набрати резервні номери оперативно-диспетчерської служби Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги, якщо відсутній зв'язок за номером «103»:

мобільного: +38 067 543 98 45; 066 390 22 81; 095 895 14 77;

стаціонарного: (0542) 68 20 25; 68 20 27; 68 20 31; 68 20 32, 68 20 33.

4. У разі відсутності відповіді резервних (стаціонарних/мобільних) телефонів застосувати альтернативні номери: (0542) 600 189; 600 239;600 228.

5. Набрати через інтернет-додатки номери оперативно-диспетчерської служби:

+38 067 543 98 19 (WhatsApp, Viber);

 +38 095 895 14 77 (WhatsApp, Telegram, Viber)

 або надіслати СМС-повідомлення на ці номери

чи надіслати електронний лист про необхідність викликати бригаду ЕМД на електрону пошту: 103sumy@ukr.net

6. Спробувати набрати номери інших екстрених служб: 112, 101, 102.

7. Звернутись до структурних підрозділів Центру екстреної медичної допомоги: станцій, підстацій, пунктів постійного чи тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги, поліції, ДСНС, «Пунктів незламності».

8. Самостійно звернутись до лікарні.

9. Зупинити автомобіль швидкої допомоги, поліції, пожежників     попросити про допомогу.Фото без описуМіжнародна гуманітарна організація

«Людина в біді» (People in Need, PIN)

що працює в сферах гуманітарної допомоги, прав людини, освіти та соціальної роботи, пропонує долучитися до Всеукраїнського психосоціального проекту.

У цей складний час всі громадяни Укрраїни, а особливо, діти, перебувають у гострому стресовому стані та потребують якісної психологічної підтримки від спеціалістів.

Організація "Людина в біді" активно надає всіляку психосоціальну допомогу і підтримку мешканцям України з 2014 року. 

Безперервно працює Гаряча Лінія психологічної допомоги і підтримки для дорослих і дітей, за номером телефону Довіри 0 800 210 160 (конфіденційно, анонімно та цілодобово) безкоштовно зі всіх операторів в Україні

Більш детальна інформація на сайті: https://ukraine.peopleinneed.net/

 Фото без описуІНФОРМАЦІЯ

щодо визначення місць розташування стаціонарних (мобільних) пунктів обігріву населення на території Дружбівської міської ради Шосткинського району

 УваФото без описуга! Мінна небезпека!

На сьогодні Сумщина є однією з найбільш забруднених вибухонебезпечними предметами областей. З початку року піротехнічними підрозділами ДСНС вже знешкоджено більше 7 тисяч різних видів боєприпасів.

Щоденно піротехніки проводять цілий комплекс заходів, аби запобігти трагічним випадкам, проте і самі громадяни не повинні забувати про дотримання елементарних вимог безпеки.

Для мінування місцевості ворог використовує вкрай підступні сучасні боєприпаси, у тому числі, в пластикових корпусах, які дуже важко виявити. Тому вкотре наголошуємо, будьте пильними! При переміщенні на транспорті рухайтесь тільки перевіреними шляхами з твердим покриттям, не з’їжджайте на узбіччя доріг.

Відмовтеся від відвідування місць, що можуть бути замінованими – лісопаркові зони, ліси, поля, водойми, покинуті будівлі, території, які піддавалися обстрілам та, де дислокувалися окупаційні війська. Звертайте увагу на спеціальні таблички «Небезпечно міни!» та інші попереджувальні позначки і в жодному разі не ігноруйте їх.

При виявленні підозрілого предмету - не наближайтеся до нього, у жодному разі не  чіпайте, не користуйтеся поблизу засобами зв’язку. Обережно відійдіть, не менше 100 метрів у тому напрямку, якому прийшли. Повідомте оточуючих про можливу небезпеку та зателефонуйте на номерами 101 або 102.

Головне управління ДСНС України у Сумській областіФото без описуБлагодійний фонд “Сильні” надає допомогу людям, які пережили сексуальне насилля під час війни

Під час повномасштабного вторгнення неможливо зафіксувати кількість випадків сексуального насилля з боку окупантів. Сексуальне насилля під час війни не має строку давності. Незалежно від того, коли людина заявить про злочин - винного можна буде притягнути до відповідальності. Запити про допомогу продовжують надходити до благодійного фонду “Сильні”, який надає безкоштовну: - психологічну (фонд організовує як разову консультацію, так і терапевтичний курс); - медичну (фонд організовує та оплачує медичні послуги); - юридичну допомогу людям, які пережили сексуальне насильство (партнери фонду готові знайти адвокатів у потрібному регіоні, в разі необхідності фонд оплатить їхню роботу). Доброчинці оплачують медичні та психотерапевтичні послуги. Юристи надають консультації та допомагають задокументувати факти зґвалтувань як воєнних злочинів, задля використання свідчень у міжнародному суді з прав людини. Запити людей, які пережили сексуальне насильство чи їхніх батьків є абсолютно конфіденційними. Звернутися за допомогою та дізнатися більше про роботу фонду можна за посиланням - sylni.org. Після звернення з людиною зв’яжеться консультант, щоб детальніше обговорити вид допомоги, який потрібно надати. Люди можуть відмовитися від допомоги у будь-який момент.


Фото без описуДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

У зв'язку з посиленням ризиків терористичних загроз а також ракетних ударів і артилерійських обстрілів  напередодні і у День Незалежності України просимо не скупчуватися, не ігнорувати оголошення сигналів "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА" та/або "РАКЕТНА НЕБЕЗПЕКА", дотримуватися комендантської години і режиму світломаскування. Також нагадуємо про заборону відвідування лісів.

Будьте уважні і обережні!!!

 


Фото без описуДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

З метою збереження психічного здоров'я українців під час війни організовано надання кваліфікованої дистанційної психологічної допомоги при панічних атаках. 

Для реєстрації на отримання психологічної допомоги необхідно у браузері комп'ютера чи смартфона набрати: au.org.ua

 


Фото без опису

ІНФОРМУЄМО

 


Фото без описуДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

З метою забезпечення населення Шосткинського району  скрапленим газом Шосткинська ВА повідомляє, що підприємство ТОВ «ВВС Ритейл» один з найбільших операторів поставок газу в балонах на території України, яке входить до групи компаній «Надежда». ТОВ «ВВС Ритейл» має всю необхідну дозвільну документацію передбачену чинним законодавством на заправку, ремонт, опосвідчення  та продаж балонів зі скрапленим газом.
 

На даний час в місті Шостка працює АЗС на якій Ви маєте можливість заправити газові балони. Адреса даної АЗС: м. Шостка, вул. Шевченка, 57Б .Фото без опису

ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ, ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ, ПОТЕРПІЛИХ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ!

                   Правлінням  Фонду соціального страхування України прийнято рішення про приведення структури управлінь виконавчих дирекцій Фонду у відповідність до територіальної реформи. Відповідного до прийнятого рішення з 01 березня 2022 року у Сумській області  надання матеріального забезпечення та медико - соціальних послуг будуть здійснювати 5 відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  у Сумській області замість 10 існуючих.

         У зв’язку з вказаними змінами повідомляємо, що страхувальники, застраховані особи, потерпілі на виробництві внаслідок травмувань колишнього Ямпільського та Середино-Будського районів з 01.03.2022 будуть обслуговуватися у Шосткинському  відділенні, розташованому за адресою: м.Шостка, вул. Шевченкa, 8. Контактні телефони: (0249) 7-07-76.

E-mail: shos.su@fssu.gov.ua.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

На території cмт. Ямпіль з 01.03.2022 року буде працювати представництво Шосткинського відділення за адресою: смт. Ямпіль, бульв. Ювілейний, 6а . Контактний телефон: (05456)2-24-78

E-mail:  yamp.su@fssu.gov.ua


Фото без описуОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

 з призначення управителя багатоквартирних будинків

 

 Фото без описуМіністерством економіки України спільно з Державною службою України з питань праці створено інформаційну платформу для оперативного інформування про стан заборгованості із заробітної плати суб’єктами господарювання різних форм власності.

Інструкція для подання на Порталі електронних сервісів Мінекономіки інформації
Фото без описуДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

 AT «Державний ощадний банк України» повідомляє, що надається остання можливість ( до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток внутрішньо переміщених осіб, термін дії яких закінчився під час карантину ( до 31.03.2021).

Картки Ощадбанку для внутрішньо переміщених осіб (далі -ВПО), що обслуговуються за тарифним пакетом «Мій рахунок», термін дії яких вже завершився або завершується до кінця березня наступного року, не будуть блокуватися до 1 квітня 2022 року.

Починаючи з 1 квітня 2022 року Ощадбанк припинить надання можливості використання платіжних карток ВПО, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021 року).

Нагадуємо, що заходи із «штучного» продовження дії карток були реалізовані Ощадбанком як тимчасовий превентивний захід, спрямований на захист громадян від поширення COVID-19 до моменту запуску вакцинації.

Протягом останніх двох років у всіх клієнтів Ощадбанку була змога отримати перевипущені картки. Тож Ощадбанком, з огляду на соціальну та гуманітарну відповідальність перед суспільством та наявність інформації щодо випадків шахрайства з боку третіх осіб, поновлюється звична та передбачена в банківській спільноті процедура щодо подовження терміну дії платіжних карток.

В разі виникнення питань щодо отримання нової картки звертайтесь до Вашого обслуговуючого відділення або до контакт -центру Банку за номером телефону: 0 800 210 800.Фото без описуДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

БУСТЕРНА ДОЗА ВАКЦИНИ ПРОТИ COVID-19:

Бустерна доза - це доза, яку вводять, щоб посилити ефективність вакцини, яка з часом знижується

ХТО МОЖЕ ОТРИМАТИ БУСТЕРНУ ДОЗУ ВАКЦИНИ:

 • Медичні працівники та співробітники закладів інтернатного типу (з 22 грудня 2021 року);
 • Люди 60+ (з 4 січня 2022 року);
 •      Усі вакциновані особи віком від 18 років (з 6 січня).

КОЛИ ПОТРІБНА БУСТЕРНА ДОЗА ВАКЦИНИ:

 • Щонайменше через 6 місяців після другого щеплення;
 • Оптимально від 6 до 9 місяців після завершення курсу вакцинації незалежно від того, якою вакциною щепилася людина.

ЯКОЮ ВАКЦИНОЮ ЩЕПИТИМУТЬ:

 • Для щеплення бустерною дозою перевага надаватиметься вакцинам Modema або Pfizer

ЯКА БЕЗПЕЧНІСТЬ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ БУСТЕРНОЇ ДОЗИ:

Введення бустерної дози вакцини проти COVID-19 вже продемонструвало свою безпечність, вона посилює імунну відповідь проти різних варіантів SARS-CoV-2 У Введення бустерної дози наближає ефективність вакцин до 90% у попередженні госпіталізації внаслідок захворювання на COVID-19.

ЯК МОЖНА ОТРИМАТИ БУСТЕРНУ ДОЗУ:

 • Можна записатися на щеплення у вашого сімейного лікаря.
 • Пункт вакцинації працюватиме у вашій громаді за адресою: місто Дружба вулиця Заводська, 6


Фото без опису14.01.2022 р.

    Відбулося засідання Дружбівської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови - Пашковського Олега Вікторовича

Порядок денний: Про запобігання поширенню на території Дружбівської міської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS -CoV-2.

читати протокол


Фото без описуІНФОРМУЄМО, 

  що відповідно  до листа  відділу  прикордонної служби  "Хутір-Михайлівський"      18, 19, 20 та 21 січня 2022 року з персоналом підрозділів Сумського прикордонного загону будуть проведені навчальні стрільби зі стрілецькою зброї в ярах на північній околиці м. Дружба з 09 до 17 години.

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ !!!До уваги платників податків!

18 січня 2022 року в приміщенні Шосткинської районної державної адміністрації об 1100 відбудеться зустріч з представниками Головного управління ДПС у Сумській області з питання застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО)

 Фото без опису


Фото без описуДо відома мешканців Дружбівської міської територіальної громади.

Встановлено заборону на лов річкових раків у водних об'єктах  Сумської області з 01 грудня 2021 р. по 30 червня 2022 р.

Н А К А З Про встановлення заборони на лов річкових раківФото без опису


Фото без описуІНФОРМУЄМО, 

  що відповідно  до листа  відділу  прикордонної служби  "Хутір-Михайлівський"      22, 23, 24, 25 та 26 листопада 2021 року з персоналом підрозділів Сумського прикордонного загону будуть проведені навчальні стрільби зі стрілецькою зброї в ярах на північній околиці м. Дружба з 09 до 17 години.

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ !!!Змінилися особисті відомості – повідом податковуФото без описуПОВІДОМЛЯЄМО,

що вже функціонує і доступна за посиланням: https://center.diia.gov.ua/ Платформа Центрів Дія. Даний онлайн ресурс призначений для отримання фізичними та юридичними особами інформації, необхідної для звернення до центрів надання адміністративних послуг (далі - центри), та забезпечення постійного підвищення якості надання адміністративних та інших публічних послуг у центрах.

 

На Платформі Центрів Дія громадяни можуть:

 дізнатися інформацію про роботу Центрів;

 знайти та сформувати маршрут до найближчого до себе Центру;

 перевірити ефективність Центрів на дашбордах;

 залишити відгук про візит до Центру.

Для працівників центрів стали доступними:

 модуль дистанційного навчання;

 роз'яснення та рекомендації щодо роботи;

 бібліотека матеріалів;

 інформація щодо програм фінансової підтримки для центрів;

 результати моніторингу центрів на дашборді.

 Фото без описуДо відома мешканців Дружбівської міської територіальної громади.

Встановлено заборону на вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах у водоймах Сумської області в період зимовлі 2021-2022 років.

Н А К А З Про встановлення заборони вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах у водоймах Сумської області в період зимівлі 2021-2022 років

ПЛАН заходів по попередженню явищ задухи, загибелі водних біоресурсів у водних об’єктах Сумської області в зимовий період 2021-2022 роківФото без описуФото без описуІНФОРМУЄМО, 

  що відповідно  до листа  відділу  прикордонної служби  "Хутір-Михайлівський"      18, 19, 20, 21, 22  та 23 жовтня 2021 року з персоналом підрозділів Сумського прикордонного загону будуть проведені навчальні стрільби зі стрілецькою зброї в ярах на північній околиці м. Дружба з 09 до 17 години.

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ !!!


Фото без описуОпитування платників податків щодо якості обслуговування2021

 Державна податкова служба України проводить загальнонаціональне опитування платників податків щодо ставлення платників до органів ДПС.

 Допоможіть нам ідентифікувати проблемні питання в роботі органів ДПС, що потребують особливої уваги і втручання з метою їх покращення, а також ті аспекти діяльності, якими Ви навпаки задоволені.

 Опитування є анонімним та добровільним.

 Просимо вас заповнити анкету за посиланням 

https://tax.gov.ua/anketa/?3332442615

 Посилання буде активним з 04 жовтня 2021 року по 31 жовтня 2021 року.

 У разі виникнення технічних проблем з доступом тощо Ви можете звернутись за тел. (044) 281-3076 або на електронну адресу: l.kondratyuk@tax.gov.ua.

 Результати опитування будуть оприлюднені на вебпорталі ДПС tax.gov.ua та сторінці ДПС у Facebook одразу після їх опрацювання.

 Сподіваємося на Ваше розуміння і співпрацю!Фото без описуІНФОРМУЄМО, 

  що відповідно  до листа  відділу  прикордонної служби  "Хутір-Михайлівський"      07 та 08 жовтня 2021 року з персоналом підрозділів Сумського прикордонного загону будуть проведені навчальні стрільби зі стрілецькою зброї в ярах на північній околиці м. Дружба з 09 до 17 години.

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ !!!ОГОЛОШЕННЯ

05 жовтня 2021 року о 14.00 в приміщенні Дружбівської міської ради (вул. С. Гнібеди, 3 сесійна зала) відбудеться пленарне засідання десятої сесії міської ради восьмого скликання.

читати текст Розпорядження №57-ОД про скликання десятої сесіїОГОЛОШЕННЯ

24 вересня 2021 року о 10.00 в приміщенні Дружбівської міської ради буде проводити прийом громадян заступник голови Шосткинської районної ради

ШАРАМКО

ІРИНА МИХАЙЛІВНАФото без описуІНФОРМУЄМО, 

  що відповідно  до листа  відділу  прикордонної служби  "Хутір-Михайлівський"      13, 14, 15, 16 та 17 вересня 2021 року з персоналом підрозділів Сумського прикордонного загону будуть проведені навчальні стрільби зі стрілецькою зброї в ярах на північній околиці м. Дружба з 09 до 17 години.

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ !!!Фото без описуОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсного відбору бізнес-проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання фінансової підтримки на їх реалізацію

 

   З метою забезпечення сприятливих умов для розвитку малого підприємництва на території Дружбівської міської ради в рамках виконання Програми сприяння розвитку малого і середнього підприємництва в Дружбівській міській раді на 2021 рік, Дружбівська міська рада оголошує про початок прийому заяв на конкурсний відбір проектів розвитку малого підприємництва для отримання фінансової підтримки на умовах співфінансування за рахунок коштів суб’єктів господарювання, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проєктів.

 Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до умов конкурсу, право на одержання фінансової підтримки мають суб’єкти малого підприємництва, які здійснюють діяльність на території Дружбівськоїї міської ради та реалізують бізнес-проекти, спрямовані на створення нових робочих місць, розвиток нового виду виробництва, впровадження енергозберігаючих, екологічно чистих та перспективних технологій,  виробництво товарів експортного спрямування та імпортозамінних, модернізацію, оновлення та придбання основних фондів для розширення та збільшення обсягів виробництва товарів (надання послуг).

Суб’єкти малого підприємництва, які бажають взяти участь у конкурсному відборі заповнюють анкету, розміщену на веб-сайті Дружбівської міської ради, та подають секретарю конкурсної комісії такі документи: 

 • заяву на участь у конкурсному відборі;
 • бізнес-план з фінансово-економічним обгрунтуванням проекту;
 • календарний план реалізації проекту;
 • довідку про банківські реквізити, видану банківською установою, в якій відкрито розрахунковий рахунок;
 • довідки про відсутність простроченої заборгованості зі сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів, внесків до фондів загальнообов’язкового соціального страхування, з виплати заробітної плати;
 • інформацію про розмір державної допомоги, отриманої після  02 серпня 2017 року (ЗУ «Про державну допомогу») та зобов’язання про доведення до відома головного розпорядника інформації про отримання будь-якої нової державної допомоги протягом строку отримання фінансової підтримки.

Кожний претендент може подати тільки одну заявку на отримання фінансової підтримки протягом поточного бюджетного року та отримати фінансову державну підтримку тільки одного виду, що надається за рахунок коштів бюджету, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва.

Учасники конкурсного відбору забезпечують повноту і достовірність відомостей в наданих до конкурсної комісії документах.

Заяви, подані з неповним пакетом документів не реєструються, та повертаються учасникам конкурсного відбору для усунення виявлених недоліків.

Прийом заяв на участь у конкурсному відборі триватиме до 09.10.2021 року включно.

Конкурсний відбір відбудеться 19 жовтня 2021 року о 10:00 год в малому залі засідань Дружбівської  міської  ради за адресою:  Дружбівська міська рада,  вул. С.Гнібеди, 3.

Порядок використання коштів на умовах співфінансування за рахунок коштів суб’єктів господарювання, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів можна знайти за посиланням:  https://rada.info/upload/users_files/04058054/d3d29fd93bf7176e1551b2f1be6636c0.pdf

 Адреса для подачі заявок: Дружбівська міська рада, 41220,  вул. С.Гнібеди, 3  місто  Дружба.

Контактний телефон/факс: (05456) 4-32-94. 

Фото без описуЕ-лікарняні стають підставою для призначення допомоги після зміни статусу на «готово до сплати»

Портал електронних послуг: https://portal.pfu.gov.ua

Гаряча лінія з питань користування кабінетом страхувальника: 0-800-503-753

Детальніше щодо особливостей оформлення заяв-розрахунків за е-лікарняними: http://www.fssu.gov.ua/fse/control/main/uk/publish/article/975846

Гаряча лінія з питань оплати е-лікарняних: 0-800-501-892

Детальніше про дії роботодавця, якщо його працівнику відкрили електронний лікарняний: http://www.fssu.gov.ua/fse/control/main/uk/publish/article/977004 

Як діяти працівнику, якщо йому відкрили е-лікарняний: http://www.fssu.gov.ua/fse/control/main/uk/publish/article/976983

 

Читати повну інформаціюФото без описуДо відома мешканців Дружбівської міської територіальної громади.

В розділі містобудівна документація опублікована для ознайомлення Заява "Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (CEO) документу державного планування (ДЦП) «Розробка генерального плану з планом зонування міста Дружба Шосткинського району Сумської області, звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування. Розділ інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони) на мирний час та особливий період території міста Дружба Шосткинського району Сумської області.»"

Перейти до тексту заяви

 МІНІСТЕРСТВО ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ:

   3 березня 2021 року була прийнята Національна концепція розвитку цифрових компетентностей до 2025 року, затвердженої Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 167-р. (https://cutt.ly/pbKSA4M). Концепція розвитку цифрових компетентностей до 2025 року окреслює виклики стосовно розвитку цифрових компетентностей в українському суспільстві, визначає шляхи їх подолання та очікувані результати від її впровадження, закладає підґрунтя для створення національної стратегії та стратегічного плану дій щодо розвитку цифрових компетентностей у суспільстві. Також, Мінцифра оприлюднила Рамку цифрової компетентності для громадян України ( https://bit.ly/3rBs8KL) .

13 травня Мінцифри запустила Цифрограм 2.0. За основу для Цифрограм 2.0 було взято адаптовану Рамку цифрових компетентностей для громадян України, яку було створено українськими експертами на основі європейської концептуально-еталонної Рамки цифрових компетентностей для громадян ЄС (DigComp 2.1.). У тестуванні визначено 30 цифрових компетентностей, які вимірюються за 6 сферами. 20 травня Мінцифри опублікували Цифрограм для вчителів. Тестування з цифрової грамотності розроблене експертами Академії цифрового розвитку та експертами Міністерства освіти і науки України на основі рамки професійних компетенцій для вчителів, яка розроблена експертами на виконання Наказу МОН України No 38 від 15 січня 2019 року. Цифрограм для вчителів, на відміну від цифрограмів для громадян, матиме максимальний бал в 63 бали та містить 21 професійну цифрову компетенцію і 5 сфер.

27 травня Мінцифра запускає Цифрограм для держслужбовців (https://osvita.diia.gov.ua/digigram). Це безкоштовний тест, розроблений на основі європейської рамки цифрових компетентностей для громадян DigComp 2.1. Разом із українськими експертами ми створили 90 запитань, що охоплюють 30 компетентностей.

Що можна перевірити :

→ Основи комп’ютерної грамотності

→ Інформаційну та медіаграмотність

→ Створення цифрового контенту

→ Комунікацію і взаємодія в цифровому суспільстві

→ Безпеку в цифровому середовищі

→ Вирішення технічних проблем

Кожен держслужбовець має володіти для того, аби не допустити повторення враження об'єктів інфраструктури вірусами, які призводять до втрати державно важливих даних. Адже найчастіше найслабша ланка у всіх технічних структурах -- саме працівники. Також, питання вміння користуватися всією технікою та вирішувати елементарні проблеми - життєво важлива навичка для ефективності роботи будь-якого працівника, а тим паче, держслужбовця, який має бути прикладом для наслідування. Сфери створення контенту та роботу з даними, інформаційної і медіаграмотності, комунікації та взаємодії - це в цілому найнеобхідніші складові для роботи будь-якого службовця, тому саме Цифрограм для держслужбовців стане незамінним інструментом в щоденній роботі кадрової служби.


ОБГОВОРЕННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ м. ДРУЖБА

https://rada.info/upload/users_files/20508999/765c60f486a0e7973fd231d415af3699.jpg

До відома мешканців Дружбівської міської територіальної громади.

Згідно Розпорядження міського голови №42-ОД від 15.07.2021 року "Про проведення громадських слухань", 16 липня 2021 року в приміщенні Адміністративної будівлі міської ради за адресою м. Дружба вул.. С. Гнібеди,3 (актова зала) о 10.00 год. будуть проведені громадські слухання щодо розгляду містобудівної документації «Розробка генерального плану з планом зонування міста Дружба Шосткинського району Сумської області, звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування. Розділ інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони) на мирний час та особливий період території міста Дружба Шосткинського району Сумської області».

Починаючи з 16 липня  2021 року оголошується проведення процедури подання пропозицій до проєкту містобудівної документації.

 Строк завершення подання пропозицій 15.08.2021 року.

Подання, розгляд та врахування пропозицій громадськості.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (3038-17) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Підставою для подання пропозицій до проєктів містобудівної документації відповідному органу місцевого самоврядування є повідомлення про початок процедури їх розгляду.

Відомості про організацію замовника та розробника.

генерального плану з планом зонування міста Дружба Шосткинського району Сумської області виконаний згідно з договором № 69, укладеним між Дружбівською міською радою та ПП «Фішер-Архітектори та Інженери».

Підставами для розробки даної містобудівної документації є:

- рішення двадцять першої сесії сьомого скликання  Дружбівської міської ради від 20.04.2018 «Про розробку містобудівної документації «Генеральний план м. Дружба Шосткинського району Сумської області..

За більш детальною інформацією щодо Генерального плану м. Дружба звертатися до Дружбівської міської ради за адресою м. Дружба вул. С.Гнібеди,3.

Розробка генерального плану з планом зонування міста Дружба Шосткинського району Сумської області, звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування. Розділ інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони) на мирний час та особливий період території міста Дружба Шосткинського району Сумської області

Мета розроблення даної містобудівної документації:

- регулювання планування та забудови територій з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів;

- раціональне використання території населеного пункту;

- забезпечення сумісності забудови окремих земельних ділянок з оточуючою забудовою та землекористуванням;

- визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок;

- зміна меж населеного пункту;

Генеральний план розроблений з врахуванням:

 • зміни показників розрахункової чисельності населення;
 • сучасної економічної ситуації населеного пункту;
 • діючого законодавства;
 • схеми планування території Сумської області.

Дана містобудівна документація є частиною системи моніторингу інформаційних ресурсів розвитку території та вкрай необхідна громаді для регулювання містобудівної діяльності і раціонального і ефективного землекористування з урахуванням створення сучасних технологій ведення містобудівного кадастру.

ДЕТАЛЬНО МІСТОБУДІВНА ДОКУМЕНТАЦІЯ 

 

Фото без описуАВТОМАТИЧНЕ СПИСАННЯ КОШТІВ З БАНКІВСЬКИХ РАХУНКІВ БОРЖНИКА – ОДРАЗУ ЗВЕРНИСЬ ДО ДВС

Громадяни, які мають борги по житлово-комунальних послугах чи не сплатили штраф, наприклад, за перевищення швидкості – кошти на банківських рахунках таких осіб можуть бути арештовані в автоматизованому режимі.

Оновлений алгоритм взаємодії державних/приватних виконавців з банківськими установами під час арешту рахунків боржників, що запрацював в Україні на днях, працює з виконанням судових рішень та рішень інших органів, які набрали законної сили і були пред’явлені до органів виконавчої служби на виконання. На сьогодні процедура арештовує банківські рахунки боржників в автоматичному режимі.

Мешканці Ямпільської, Дружбівської, Свеської, Зноб-Новгородської та Середино-Будської територіальної громади можуть перевірити перебіг виконавчого провадження, стан арешту банківських рахунків чи наявність себе у Єдиному реєстрі боржників, звернувшись до Ямпільського міжрайонного відділу державної виконавчої служби Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми). Контактний телефон установи: (05456) 2-17-71; смт. Ямпіль, бул. Ювілейний, 4 та за адресою електронної пошти: info@ymp.sm.dvs.gov.ua 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь