Оголошення

З 1 травня 2018 р. призначення житлової субсидії (крім твердого палива) здійснюється лише після подання нових заяви і декларації, якщо у складі домогосподарства є:

• особи, які відповідають вимогам, визначеним в абзацах другому — четвертому підпункту 3 пункту 6 Положення про порядок призначення житлових субсидій (сім’ї де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати);
  • внутрішньо переміщені особи;
  • особи, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства;
  • особи, які є орендарями житлових приміщень (будинків);
  • особи, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають.

Оголошення

Виконком Дружбівської міської ради  оприлюднив 27.04.2018 року проект рішення «Про встановлення ставок та пільг місцевих податків і зборів на 2019 рік». Свої пропозиції і зауваження, направляйте до виконкому Дружбівської міської ради, які будуть  прийматися на протязі 30-ти календарних днів.

До уваги студентів Дружбівської міської громади

“До уваги студентів Дружбівської міської громади, що навчаються у вищих навчальних закладів України, очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна
Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах.

Наразі є два гранти, в залежності від спеціалізаціі навчання. Ознайомитися з завданням та умовами можна за наступними посиланнями:

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: grant@cybershark.com.ua

З повагою, оргкомітет проекту Scholarship в Україні”