Сумська область, Ямпільський район

оголошення

Головне управління ДПС у Cумській області звертає увагу, що  з 1 серпня 2020 року впроваджується застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій.

З метою інформування платників податків з питань нововведень у використанні програмних реєстраторів розрахункових операцій ДПС України створено банер «Програмні РРО», який розміщено за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.

22.06.2020 р.

Відбулося засідання Дружбівської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови Пашковського Олега Вікторовича

Порядок денний: Про вжиття додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів на період карантину на території Дружбівської міської ради

читати протокол: стор. 1  2

22.06.2020 р.

Розпорядженням міського голови № 37-ОД було закрито місця масового відпочинку на водних об’єктах на території Дружбівської міської ради на літній період 2020 року, затвердженні розпорядженням міського голови від 02.04.2020 № 22-ОД (читати розпорядження)

05.06.2020 р.

Повідомлення

Дружбівська міська рада повідомляє, що 04.06.2020 року РІШЕННЯМ сорок сьомої сесії восьмого скликання затверджено перелік та вартість платних медичних послуг для осіб, які не мають діючих декларацій з лікарями, для осіб, які проходять медичні огляди, послуг з масажу, інші послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Дружбівський центр первинної медико-санітарної допомоги» згідно з додатками. (переглянути рішення та додатки)

Про скликання сесії міської ради 4 червня 2020 року о 15 год. (відкрити розпорядження)

ПОВІДОМЛЕННЯ

Дружбівська міська рада повідомляє, що 16.03.2020 року буде оприлюднене проект рішення сорок п’ятої сесії восьмого скликання «Про встановлення ставок та пільг місцевих податків на території Дружбівської міської ради на 2021 рік». Пропозиції і зауваження приймаються міською радою протягом місяця за адресою м.Дружба, вул..С.Гнібеди, 3.

Сумський обласний центр зайнятості на базі навчального відділення ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ» пропонує безкоштовне навчання у різних сферах діяльності: Професійне навчання за професіями -  Оператор котельні, Машиніст кочегар, Бджоляр, Перукар, Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, Електрогазозварник. Курси цільового призначення – Основи малого підприємництва, Комп’ютерні технології бухгалтерського обліку, Створення та розробка  сайтів, Сучасні технології швейного виробництва, Загальний та спеціальний догляд за хворими, Ремонт взуття, одягу та аксесуарів, Інфраструктурний розвиток об’єднаних територіальних громад, сільських та селищних рад, основи роботи на ПК, Спеціальна робота та супровід в об’єднаних територіальних громадах, сільських та селищних радах, Створення та функціонування агросадиб. Розвиток сільського зеленого туризму. Основи екскурсійної справи, Енергоефективність в об’єднаних територіальних громадах, сільських та селищних радах, основи службового етикету та сучасне діловодство,  Загальні питання охорони праці в сільськогосподарських підприємствах, Основи бджільництва, основи садівництва, Благоустрій та озеленення з елементами ландшафтного дизайну, Кооперація в сільському господарстві, основи домашньої економіки в сільському господарстві, Виробництво, захист основних сільськогосподарських культур, збір врожаю, Виробництво основних видів сільськогосподарських культур, Організація сучасного тепличного господарства, Організація сезонних робіт у сільському господарстві, Дотримання безпечного ведення робіт при використанні хімікатів, Дотримання техніки безпеки при ремонті сільськогосподарської техніки, Охорона праці в тваринництві.

Зацікавлених осіб звертатися до міської ради до 04.04.2019 року.

Всеукраїнський громадський рух "Сила права"

Як працюватиме монетизація субсидій