A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Дружбівська міська громада
Сумська область, Шосткинський район

оголошенняІНФОРМУЄМО, 

  що відповідно  до листа  відділу  прикордонної служби  "Хутір-Михайлівський"      18, 19, 20, 21, 22  та 23 жовтня 2021 року з персоналом підрозділів Сумського прикордонного загону будуть проведені навчальні стрільби зі стрілецькою зброї в ярах на північній околиці м. Дружба з 09 до 17 години.

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ !!!


Опитування платників податків щодо якості обслуговування2021

 Державна податкова служба України проводить загальнонаціональне опитування платників податків щодо ставлення платників до органів ДПС.

 Допоможіть нам ідентифікувати проблемні питання в роботі органів ДПС, що потребують особливої уваги і втручання з метою їх покращення, а також ті аспекти діяльності, якими Ви навпаки задоволені.

 Опитування є анонімним та добровільним.

 Просимо вас заповнити анкету за посиланням 

https://tax.gov.ua/anketa/?3332442615

 Посилання буде активним з 04 жовтня 2021 року по 31 жовтня 2021 року.

 У разі виникнення технічних проблем з доступом тощо Ви можете звернутись за тел. (044) 281-3076 або на електронну адресу: l.kondratyuk@tax.gov.ua.

 Результати опитування будуть оприлюднені на вебпорталі ДПС tax.gov.ua та сторінці ДПС у Facebook одразу після їх опрацювання.

 Сподіваємося на Ваше розуміння і співпрацю!ІНФОРМУЄМО, 

  що відповідно  до листа  відділу  прикордонної служби  "Хутір-Михайлівський"      07 та 08 жовтня 2021 року з персоналом підрозділів Сумського прикордонного загону будуть проведені навчальні стрільби зі стрілецькою зброї в ярах на північній околиці м. Дружба з 09 до 17 години.

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ !!!ОГОЛОШЕННЯ

05 жовтня 2021 року о 14.00 в приміщенні Дружбівської міської ради (вул. С. Гнібеди, 3 сесійна зала) відбудеться пленарне засідання десятої сесії міської ради восьмого скликання.

читати текст Розпорядження №57-ОД про скликання десятої сесіїОГОЛОШЕННЯ

24 вересня 2021 року о 10.00 в приміщенні Дружбівської міської ради буде проводити прийом громадян заступник голови Шосткинської районної ради

ШАРАМКО

ІРИНА МИХАЙЛІВНАІНФОРМУЄМО, 

  що відповідно  до листа  відділу  прикордонної служби  "Хутір-Михайлівський"      13, 14, 15, 16 та 17 вересня 2021 року з персоналом підрозділів Сумського прикордонного загону будуть проведені навчальні стрільби зі стрілецькою зброї в ярах на північній околиці м. Дружба з 09 до 17 години.

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ !!!ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсного відбору бізнес-проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання фінансової підтримки на їх реалізацію

 

   З метою забезпечення сприятливих умов для розвитку малого підприємництва на території Дружбівської міської ради в рамках виконання Програми сприяння розвитку малого і середнього підприємництва в Дружбівській міській раді на 2021 рік, Дружбівська міська рада оголошує про початок прийому заяв на конкурсний відбір проектів розвитку малого підприємництва для отримання фінансової підтримки на умовах співфінансування за рахунок коштів суб’єктів господарювання, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проєктів.

 Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до умов конкурсу, право на одержання фінансової підтримки мають суб’єкти малого підприємництва, які здійснюють діяльність на території Дружбівськоїї міської ради та реалізують бізнес-проекти, спрямовані на створення нових робочих місць, розвиток нового виду виробництва, впровадження енергозберігаючих, екологічно чистих та перспективних технологій,  виробництво товарів експортного спрямування та імпортозамінних, модернізацію, оновлення та придбання основних фондів для розширення та збільшення обсягів виробництва товарів (надання послуг).

Суб’єкти малого підприємництва, які бажають взяти участь у конкурсному відборі заповнюють анкету, розміщену на веб-сайті Дружбівської міської ради, та подають секретарю конкурсної комісії такі документи: 

  • заяву на участь у конкурсному відборі;
  • бізнес-план з фінансово-економічним обгрунтуванням проекту;
  • календарний план реалізації проекту;
  • довідку про банківські реквізити, видану банківською установою, в якій відкрито розрахунковий рахунок;
  • довідки про відсутність простроченої заборгованості зі сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів, внесків до фондів загальнообов’язкового соціального страхування, з виплати заробітної плати;
  • інформацію про розмір державної допомоги, отриманої після  02 серпня 2017 року (ЗУ «Про державну допомогу») та зобов’язання про доведення до відома головного розпорядника інформації про отримання будь-якої нової державної допомоги протягом строку отримання фінансової підтримки.

Кожний претендент може подати тільки одну заявку на отримання фінансової підтримки протягом поточного бюджетного року та отримати фінансову державну підтримку тільки одного виду, що надається за рахунок коштів бюджету, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва.

Учасники конкурсного відбору забезпечують повноту і достовірність відомостей в наданих до конкурсної комісії документах.

Заяви, подані з неповним пакетом документів не реєструються, та повертаються учасникам конкурсного відбору для усунення виявлених недоліків.

Прийом заяв на участь у конкурсному відборі триватиме до 09.10.2021 року включно.

Конкурсний відбір відбудеться 19 жовтня 2021 року о 10:00 год в малому залі засідань Дружбівської  міської  ради за адресою:  Дружбівська міська рада,  вул. С.Гнібеди, 3.

Порядок використання коштів на умовах співфінансування за рахунок коштів суб’єктів господарювання, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів можна знайти за посиланням:  https://rada.info/upload/users_files/04058054/d3d29fd93bf7176e1551b2f1be6636c0.pdf

 Адреса для подачі заявок: Дружбівська міська рада, 41220,  вул. С.Гнібеди, 3  місто  Дружба.

Контактний телефон/факс: (05456) 4-32-94. 

Е-лікарняні стають підставою для призначення допомоги після зміни статусу на «готово до сплати»

Портал електронних послуг: https://portal.pfu.gov.ua

Гаряча лінія з питань користування кабінетом страхувальника: 0-800-503-753

Детальніше щодо особливостей оформлення заяв-розрахунків за е-лікарняними: http://www.fssu.gov.ua/fse/control/main/uk/publish/article/975846

Гаряча лінія з питань оплати е-лікарняних: 0-800-501-892

Детальніше про дії роботодавця, якщо його працівнику відкрили електронний лікарняний: http://www.fssu.gov.ua/fse/control/main/uk/publish/article/977004 

Як діяти працівнику, якщо йому відкрили е-лікарняний: http://www.fssu.gov.ua/fse/control/main/uk/publish/article/976983

 

Читати повну інформаціюДо відома мешканців Дружбівської міської територіальної громади.

В розділі містобудівна документація опублікована для ознайомлення Заява "Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (CEO) документу державного планування (ДЦП) «Розробка генерального плану з планом зонування міста Дружба Шосткинського району Сумської області, звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування. Розділ інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони) на мирний час та особливий період території міста Дружба Шосткинського району Сумської області.»"

Перейти до тексту заяви

 МІНІСТЕРСТВО ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ:

   3 березня 2021 року була прийнята Національна концепція розвитку цифрових компетентностей до 2025 року, затвердженої Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 167-р. (https://cutt.ly/pbKSA4M). Концепція розвитку цифрових компетентностей до 2025 року окреслює виклики стосовно розвитку цифрових компетентностей в українському суспільстві, визначає шляхи їх подолання та очікувані результати від її впровадження, закладає підґрунтя для створення національної стратегії та стратегічного плану дій щодо розвитку цифрових компетентностей у суспільстві. Також, Мінцифра оприлюднила Рамку цифрової компетентності для громадян України ( https://bit.ly/3rBs8KL) .

13 травня Мінцифри запустила Цифрограм 2.0. За основу для Цифрограм 2.0 було взято адаптовану Рамку цифрових компетентностей для громадян України, яку було створено українськими експертами на основі європейської концептуально-еталонної Рамки цифрових компетентностей для громадян ЄС (DigComp 2.1.). У тестуванні визначено 30 цифрових компетентностей, які вимірюються за 6 сферами. 20 травня Мінцифри опублікували Цифрограм для вчителів. Тестування з цифрової грамотності розроблене експертами Академії цифрового розвитку та експертами Міністерства освіти і науки України на основі рамки професійних компетенцій для вчителів, яка розроблена експертами на виконання Наказу МОН України No 38 від 15 січня 2019 року. Цифрограм для вчителів, на відміну від цифрограмів для громадян, матиме максимальний бал в 63 бали та містить 21 професійну цифрову компетенцію і 5 сфер.

27 травня Мінцифра запускає Цифрограм для держслужбовців (https://osvita.diia.gov.ua/digigram). Це безкоштовний тест, розроблений на основі європейської рамки цифрових компетентностей для громадян DigComp 2.1. Разом із українськими експертами ми створили 90 запитань, що охоплюють 30 компетентностей.

Що можна перевірити :

→ Основи комп’ютерної грамотності

→ Інформаційну та медіаграмотність

→ Створення цифрового контенту

→ Комунікацію і взаємодія в цифровому суспільстві

→ Безпеку в цифровому середовищі

→ Вирішення технічних проблем

Кожен держслужбовець має володіти для того, аби не допустити повторення враження об'єктів інфраструктури вірусами, які призводять до втрати державно важливих даних. Адже найчастіше найслабша ланка у всіх технічних структурах -- саме працівники. Також, питання вміння користуватися всією технікою та вирішувати елементарні проблеми - життєво важлива навичка для ефективності роботи будь-якого працівника, а тим паче, держслужбовця, який має бути прикладом для наслідування. Сфери створення контенту та роботу з даними, інформаційної і медіаграмотності, комунікації та взаємодії - це в цілому найнеобхідніші складові для роботи будь-якого службовця, тому саме Цифрограм для держслужбовців стане незамінним інструментом в щоденній роботі кадрової служби.


ОБГОВОРЕННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ м. ДРУЖБА

https://rada.info/upload/users_files/20508999/765c60f486a0e7973fd231d415af3699.jpg

До відома мешканців Дружбівської міської територіальної громади.

Згідно Розпорядження міського голови №42-ОД від 15.07.2021 року "Про проведення громадських слухань", 16 липня 2021 року в приміщенні Адміністративної будівлі міської ради за адресою м. Дружба вул.. С. Гнібеди,3 (актова зала) о 10.00 год. будуть проведені громадські слухання щодо розгляду містобудівної документації «Розробка генерального плану з планом зонування міста Дружба Шосткинського району Сумської області, звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування. Розділ інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони) на мирний час та особливий період території міста Дружба Шосткинського району Сумської області».

Починаючи з 16 липня  2021 року оголошується проведення процедури подання пропозицій до проєкту містобудівної документації.

 Строк завершення подання пропозицій 15.08.2021 року.

Подання, розгляд та врахування пропозицій громадськості.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (3038-17) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Підставою для подання пропозицій до проєктів містобудівної документації відповідному органу місцевого самоврядування є повідомлення про початок процедури їх розгляду.

Відомості про організацію замовника та розробника.

генерального плану з планом зонування міста Дружба Шосткинського району Сумської області виконаний згідно з договором № 69, укладеним між Дружбівською міською радою та ПП «Фішер-Архітектори та Інженери».

Підставами для розробки даної містобудівної документації є:

- рішення двадцять першої сесії сьомого скликання  Дружбівської міської ради від 20.04.2018 «Про розробку містобудівної документації «Генеральний план м. Дружба Шосткинського району Сумської області..

За більш детальною інформацією щодо Генерального плану м. Дружба звертатися до Дружбівської міської ради за адресою м. Дружба вул. С.Гнібеди,3.

Розробка генерального плану з планом зонування міста Дружба Шосткинського району Сумської області, звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування. Розділ інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони) на мирний час та особливий період території міста Дружба Шосткинського району Сумської області

Мета розроблення даної містобудівної документації:

- регулювання планування та забудови територій з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів;

- раціональне використання території населеного пункту;

- забезпечення сумісності забудови окремих земельних ділянок з оточуючою забудовою та землекористуванням;

- визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок;

- зміна меж населеного пункту;

Генеральний план розроблений з врахуванням:

  • зміни показників розрахункової чисельності населення;
  • сучасної економічної ситуації населеного пункту;
  • діючого законодавства;
  • схеми планування території Сумської області.

Дана містобудівна документація є частиною системи моніторингу інформаційних ресурсів розвитку території та вкрай необхідна громаді для регулювання містобудівної діяльності і раціонального і ефективного землекористування з урахуванням створення сучасних технологій ведення містобудівного кадастру.

ДЕТАЛЬНО МІСТОБУДІВНА ДОКУМЕНТАЦІЯ 

 

АВТОМАТИЧНЕ СПИСАННЯ КОШТІВ З БАНКІВСЬКИХ РАХУНКІВ БОРЖНИКА – ОДРАЗУ ЗВЕРНИСЬ ДО ДВС

Громадяни, які мають борги по житлово-комунальних послугах чи не сплатили штраф, наприклад, за перевищення швидкості – кошти на банківських рахунках таких осіб можуть бути арештовані в автоматизованому режимі.

Оновлений алгоритм взаємодії державних/приватних виконавців з банківськими установами під час арешту рахунків боржників, що запрацював в Україні на днях, працює з виконанням судових рішень та рішень інших органів, які набрали законної сили і були пред’явлені до органів виконавчої служби на виконання. На сьогодні процедура арештовує банківські рахунки боржників в автоматичному режимі.

Мешканці Ямпільської, Дружбівської, Свеської, Зноб-Новгородської та Середино-Будської територіальної громади можуть перевірити перебіг виконавчого провадження, стан арешту банківських рахунків чи наявність себе у Єдиному реєстрі боржників, звернувшись до Ямпільського міжрайонного відділу державної виконавчої служби Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми). Контактний телефон установи: (05456) 2-17-71; смт. Ямпіль, бул. Ювілейний, 4 та за адресою електронної пошти: info@ymp.sm.dvs.gov.ua 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь