Дружбівська міська громада
Сумська область, Шосткинський район

Архів документів

 

Фото без опису

15 травня – День пам’яті жертв політичних репресій 

Інформаційні матеріали УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ'ЯТІ


Фото без описуІНФОРМУЄМО, 

  що відповідно  до листа  відділу  прикордонної служби  "Хутір-Михайлівський"      09, 10, 11, 12 та 13 серпня 2021 року з персоналом підрозділів Сумського прикордонного загону будуть проведені навчальні стрільби зі стрілецькою зброї в ярах на північній околиці м. Дружба з 09 до 17 години.

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ !!!

 ІНФОРМУЄМО

30 липня 2021 року з 1000  до 1200 години в приміщенні Ямпільського відділення соціального захисту населення (за адресою: смт Ямпіль, вул.Спасо-Преображенська,б.48) буде здійснювати особистий прийом громадян заступник начальника –начальник відділу з питань призначення державних соціальних допомог  управління соціального захисту населення Шосткинської  РДА

НОВИК Ірина Володимирівна


 

 

 

Фото без описуОГОЛОШЕННЯ

28 серпня 2021 року  в м. Суми відбудеться масовий обласний забіг "Шаную воїнів, біжу за героїв України" у рамках державних заходів, присвячених дню пам'яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Чекаємо бажаючих!!!

Для участі у забігу звертайтесь до 16.08.2021 до Дружбівської міської ради (м. Дружба, вул. С.Гнібеди, 3)ОГОЛОШЕННЯ

16 липня 2021 року о 10.00 в приміщенні  Дружбівської  міської ради  за адресою: м.Дружба, вул. С.Гнібеди, 3 проводитиме прийом громадян голова Шосткинської районної державної адміністрації

ТАРАСЮК    ОКСАНА   МИКОЛАЇВНА.

 


Фото без описуІНФОРМУЄМО, 

  що відповідно  до листа  відділу  прикордонної служби  "Хутір-Михайлівський"      05, 06, 07, 08 та 09 липня 2021 року з персоналом підрозділів Сумського прикордонного загону будуть проведені навчальні стрільби зі стрілецькою зброї в ярах на північній околиці м. Дружба з 09 до 17 години.

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ !!! 

Фото без описуоголошується конкурс на заміщення посади директора Дружбівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Дружбівської міської ради

Документи приймаються з 22.06.2021 року по 16.30 21.07.2021 року включно в  відділі освіти Дружбівської міської ради  (вул. Шкільна, 5).

Етапи проведення конкурсу:

 1. Прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі.
 2. Перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам.
 3. Допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі.
 4. Ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування такого закладу.
 5. Проведення конкурсного відбору.
 6. Визначення переможця конкурсу.
 7. Оприлюднення результатів конкурсу.

Дата і місце проведення конкурсного відбору:

09 серпня 2021 року о 11.00 годині в приміщенні Дружбівського міського Палацу культури (мала зала) ,Сумська область м. Дружба , вул.Шкільна , 13.

 

 

Фото без описуЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ ВСІХ БАЖАЮЧИХФото без опису

Ознайомитись з Положенням про  проведення конкурсу з визначення

офіційної символіки Дружбівської міської територіальної громади

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ Про проведення конкурсу на створення офіційної символікиБЕЗПЕКА ПРАЦІ – ПРІОРИТЕТНЕ ЗАВДАННЯ ФОНДУ

 

         Щорічно 28 квітня в Україні відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685/2006 відзначається День охорони праці. Нинішнього року це свято проходитиме під гаслом: “Передбачити, готуватися, та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР.”

         Збереження життя, здоров’я й працездатності громадян у процесі їх трудової діяльності є важливим стратегічним завданням Фонду соціального страхування України. Саме тому питання належної організації на підприємствах, в установах, організаціях системи управління охороною праці та дотримання роботодавцями й працівниками законодавства з охорони праці є пріоритетним для фахівців Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області.

         Опікуючись відновленням здоров’я й працездатності осіб, потерпілих від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, забезпечуючи їх соціальну й медичну реабілітацію, Фонд соціального страхування України проводить велику роботу з профілактики виробничого травматизму та професійних захворювань.

         Одним із основних показників стану охорони праці в кожному регіоні нашої держави є рівень виробничого травматизму та професійних захворювань.

         В Ямпільському та Середино-Будському районах протягом 2020 року було зареєстровано 2 нещасних випадків, що сталися на підприємствах, в установах, організаціях, у тому числі 1випадок зі смертельним наслідком. Під час цих страхових випадків постраждало 2 особи. За результатами проведених розслідувань страховим експертом з охорони праці було складені акти про нещасні випадки, пов’язані з виробництвом за формою Н-1.      Водночас спостерігається збільшення випадків гострих професійних захворювань внаслідок зараження коронавірусною інфекцією COVID-19. Так, з початку пандемії зареєстровано 9 таких випадків, по 8 з яких проведено розслідування та по 1випадку розслідування триває.

         Аналіз стану виробничого травматизму за 2020 рік порівняно з 2019 роком вказав на тенденцію до зменшення кількості нещасних випадків та, відповідно, травмованих осіб по загальному виробничому травматизму.

         З нагоди Дня охорони праці Ямпільське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області щиро бажає всім роботодавцям та працівникам підприємств, установ, організацій оптимізму, невичерпної життєвої енергії та позитивних стимулів для досягнення визначених цілей. Хай кожен робочий день приносить вам лише задоволення та вагомі результати, а здоров’ю ніщо не загрожує!

        

                                                                                                Ямпільське відділення

                            управління виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України у Сумській областіФото без описуІНФОРМУЄМО, 

  що відповідно  до листа  відділу прикордонної служби  "Хутір-Михайлівський"      20, 21, 22 квітня 2021 року з персоналом підрозділів Сумського прикордонного загону будуть проведені навчальні стрільби зі стрілецькою зброї в ярах на північній околиці м. Дружба з 09 до 17 години.

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ !!!Фото без описуІНФОРМУЄМО, 

  що відповідно  до листа  відділу прикордонної служби  "Хутір-Михайлівський"      13, 14, 15, 16 квітня 2021 року з персоналом підрозділів Сумського прикордонного загону будуть проведені навчальні стрільби зі стрілецькою зброї в ярах на північній околиці м. Дружба з 09 до 17 години.

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ !!!Фото без описуМІНІСТЕРСТВОМ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

реалізується пілотний проєкт "Почуй мене", спрямований на полегшення комунікації людьми з вадами слуху та представниками органів державної влади.

Суть проєкту полягає у спрощенні процесу при отриманні нечуючими послуг шляхом надання можливості отримати інформацію через сурдоперекладача в режимі онлайн, а також відповідь у вигляді відеолиста.

Комунікацію і розгляд відповідних звернень забезпечує Урядовий контактний центр.

Перейти до проекту "Почуй мене"

  

Фото без опису23.03.2021 р.

    Відбулося засідання Дружбівської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови - Харитонова Євгена Івановича

Порядок денний: Про епідемічну ситуацію на території Сумської області, Дружбівської міської ради та посилення контролю за дотриманням встановлених обмежувальних протиепідемічних заходів.

читати протокол
Фото без опису18.03.2021 р.

    Відбулося засідання Дружбівської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови - Харитонова Євгена Івановича

Порядок денний: Про запобігання поширенню на території Дружбівської міської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2

читати протоколФото без описуІНФОРМУЄМО, 

  що відповідно  до листа  відділення  прикордонної служби  "Хутір-Михайлівський"      16, 17 березня 2021 року з персоналом підрозділів Сумського прикордонного загону будуть проведені навчальні стрільби зі стрілецькою зброї в ярах на північній околиці м. Дружба з 09 до 17 години.

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ !!! Дружбівська міська рада

оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади :

 1.  Головного спеціаліста бухгалтерського відділу апарату Дружбівської міської ради .

До участі в конкурсі допускаються особи, які відповідають умовам конкурсу : наявність  громадянства України,  вільне володіння державною мовою,  наявність повної  вищої освіти  відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або на державнiй службi чи в iнших сферах управлiння за фахом не менше 3 років;  володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

-  заяву на ім’я   голови конкурсної комісії про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із установленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та  проходження даної служби;

-   заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;    

-  дві фотокартки розміром 4 х 6 см.;

-  копії  документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-    копію документа, який посвідчує особу;

-   копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України "Про запобігання корупції".

         За інформацією щодо подання документів та проведення іспиту звертись особисто до апарату  Дружбівської міської ради за адресою : м. Дружба, вул.. С. Гнібеди, 3

Документи приймаються протягом 30 – ти календарних днів з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефоном : 4 – 32 - 41, 4 – 33 - 30

                                                                                                                                                           01 березня 2021 року

 Фото без описуУВАГА!!!

В зв'язку з пониженням температури повітря та погіршенням погодних умов,для надання допомоги населенню,особливо соціально незахищеному КНП «Дружбівський ЦПМСД» повідомляємо на території Дружбівської ОТГ відкрито 4 пункта обігріву.

Всі бажаючи можуть зігрітися та випити гарячого чаю.

Пункти обігріву в населених пунктах село Чуйківка та Дорошівка працюють 3 08:00 до 16:15

 • Село Чуйківка-Фельдшерско-акушерський пункт,адреса вул.,Шевченка,71 
 • Село Дорошівка-Фельдшерський пункт,адреса вул.,Центральна,40

Пункти обігріву в населеном пункті місто Дружба працюють цілодобово

 • АЗПСМ №1/Колишня міська лікарня/-вул,Заводська,6
 • АЗПСМ №2,терапевтичне відділення/Колишня залізнична лікарня/- вул,Михайлівська,44

Медичні працівники рекомендують під час сильних морозів не виходити на вулицю без зайвої потреби. Якщо ж таки довелося вийти-дотримуватися правил,які допоможуть уникнути переохолодження;вдягатися у зручні ітеплі речі,не вживати алкоголю тощо


Фото без опису

УВАГА!!!

У місті Дружба діють пункти тестування на СОVID-19

 • АЗПСМ №1/колишня міська лікарня/-вул,Заводська,6
 • АЗПСМ №2/колишня залізнична лікарня/-вул,Михайлівська,44

Вказані пункти тестування на СОVID-19 проводять процес забору біологічного матеріалу для проведення лабораторних досліджень на СОVID-19 методом ПЛР а також проведення експрес-тестів на визначення антигена від коронавірусної інфекції.

Приміткам метою оперативного вжиття заходів з протидії розповсюдженню короно вірусної хвороби СОVID-19,відповідно до розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня Пов'язаної Із поширенням корона вірусної хвороби СОVID-19 від 17.12.2020р. №157.

Згідно даного распорядження тестування пацієнтів на СОVID-19 тепер є частиною послуги на первинному рівні медичної допомогиВИКОНКОМ  ДРУЖБІВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ РАДИ надає для розгляду проекти рішень на послуги:

1. Про затвердження економічно – обгрунтованих тарифів на послуги з централізованого водопостачання ПП  «БУДКОМФОРТ ДРУЖБА»  (ознайомитись)

 

2. Про затвердження економічно–обгрунтованих тарифів на послуги з централізованого водовідведення  ПП  «БУДКОМФОРТ ДРУЖБА» (ознайомитись)

3. Про затвердження економічно – обгрунтованих тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів КП «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ ДРУЖБА – СЕРВІС» (ознайомитись)

4. Про затвердження економічно – обґрунтованих тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій  КП «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ ДРУЖБА – СЕРВІС» (ознайомитись)

 Фото без опису

 

Обережно грип птиці

 

 Фото без опису12.11.2020 р.

    Відбулося засідання Дружбівської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням секретаря міської ради - Родоман Інни Євгенівни

Порядок денний: Про запобігання поширенню на території Дружбівської міської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2

читати протоколФото без описуІнформує,

щодо запуску на ПОРТАЛІ "ДІЯ" сервісів:

 

 

ДІЯ. Гід з державних послуг. (посилання https://guide.diia.gov.ua)

ДІЯ. Цифрова освіта (посилання https://osvita.diia.gov.ua)Фото без опису29.10.2020 р.

    Відбулося засідання Дружбівської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням секретаря міської ради - Родоман Інни Євгенівни

Порядок денний: Про запобігання поширенню на території Дружбівської міської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2

читати протоколФото без описуЗвернення

    На підставі рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 00:00 годин 19 жовтня 2020 року на території Ямпільського району встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. 

          Тому просимо громадян, які проживають на території Дружбівської ОТГ, не порушувати карантинні обмеження, а саме:

 • дотримуватись соціальної дистанції не менше 1 метр;
 • обов’язкове використання засобів індивідуального захисту під час відвідування громадських місць;
 • часто мийте руки

Бережіть себе та своїх близьких.Фото без опису09.10.2020 р.

    Відбулося засідання Дружбівської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням секретаря міської ради - Родоман Інни Євгенівни

Порядок денний: Про запобігання поширенню на території Дружбівської міської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2

читати протокол


06.10.2020 р.

    Відбулося засідання Дружбівської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням секретаря міської ради - Родоман Інни Євгенівни

Порядок денний: Про запобігання поширенню на території Дружбівської міської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2

читати протоколФото без описуІНФОРМУЄМО, 

  що відповідно  до листа  відділення  прикордонної служби  "Хутір-Михайлівський"     15, 16, 17 вересня 2020 року з персоналом підрозділів Сумського прикордонного загону будуть проведені навчальні стрільби зі стрілецькою зброї в ярах на північній околиці м. Дружба з 09 до 17 години.

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ !!! 

Фото без опису  Дружбівська міська територіальна виборча комісія повідомляє:

 

 

реквізити рахунку для внесення грошової застави з виборів депутатів міської ради та міського голови

                розрахунковий рахунок – UA778201720355209001020163290

         банк отримувача   - управління Державної казначейської  служби                                                  України  в   Ямпільському районі Сумської області

         код банку отримувача ( МФО) -  820172

         Міська виборча комісія звертає увагу учасників виборчого        процесу, що грошова застава вноситься на вказаний рахунок одним платежем до подачі документів для реєстрації  кандидатів в депутати та на посаду міського голови   ГолоФото без описувне управління ДПС у Cумській області звертає увагу, що  з 1 серпня 2020 року впроваджується застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій.

  З метою інформування платників податків з питань нововведень у використанні програмних реєстраторів розрахункових операцій ДПС України створено банер «Програмні РРО», який розміщено за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.

 Детальніше >>>22.06.2020 р.

    Відбулося засідання Дружбівської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови Пашковського Олега Вікторовича

Порядок денний: Про вжиття додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів на період карантину на території Дружбівської міської ради

читати протокол: стор. 1  222.06.2020 р.

     Розпорядженням міського голови № 37-ОД було закрито місця масового відпочинку на водних об’єктах на території Дружбівської міської ради на літній період 2020 року, затвердженні розпорядженням міського голови від 02.04.2020 № 22-ОД (читати розпорядження)


 

05.06.2020 р.

Повідомлення

        Дружбівська міська рада повідомляє, що 04.06.2020 року РІШЕННЯМ сорок сьомої сесії восьмого скликання затверджено перелік та вартість платних медичних послуг для осіб, які не мають діючих декларацій з лікарями, для осіб, які проходять медичні огляди, послуг з масажу, інші послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Дружбівський центр первинної медико-санітарної допомоги» згідно з додатками. (переглянути рішення та додатки)


 

Про скликання сесії міської ради 4 червня 2020 року о 15 год. (відкрити розпорядження)

 

 

Протокол

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

Дружбівська міська рада повідомляє, що 16.03.2020 року буде оприлюднене проект рішення сорок п’ятої сесії восьмого скликання «Про встановлення ставок та пільг місцевих податків на території Дружбівської міської ради на 2021 рік». Пропозиції і зауваження приймаються міською радою протягом місяця за адресою м.Дружба, вул..С.Гнібеди, 3.

 

 

 

Сумський обласний центр зайнятості на базі навчального відділення ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ» пропонує безкоштовне навчання у різних сферах діяльності: Професійне навчання за професіями -  Оператор котельні, Машиніст кочегар, Бджоляр, Перукар, Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, Електрогазозварник. Курси цільового призначення – Основи малого підприємництва, Комп’ютерні технології бухгалтерського обліку, Створення та розробка  сайтів, Сучасні технології швейного виробництва, Загальний та спеціальний догляд за хворими, Ремонт взуття, одягу та аксесуарів, Інфраструктурний розвиток об’єднаних територіальних громад, сільських та селищних рад, основи роботи на ПК, Спеціальна робота та супровід в об’єднаних територіальних громадах, сільських та селищних радах, Створення та функціонування агросадиб. Розвиток сільського зеленого туризму. Основи екскурсійної справи, Енергоефективність в об’єднаних територіальних громадах, сільських та селищних радах, основи службового етикету та сучасне діловодство,  Загальні питання охорони праці в сільськогосподарських підприємствах, Основи бджільництва, основи садівництва, Благоустрій та озеленення з елементами ландшафтного дизайну, Кооперація в сільському господарстві, основи домашньої економіки в сільському господарстві, Виробництво, захист основних сільськогосподарських культур, збір врожаю, Виробництво основних видів сільськогосподарських культур, Організація сучасного тепличного господарства, Організація сезонних робіт у сільському господарстві, Дотримання безпечного ведення робіт при використанні хімікатів, Дотримання техніки безпеки при ремонті сільськогосподарської техніки, Охорона праці в тваринництві.

Зацікавлених осіб звертатися до міської ради до 04.04.2019 року.

 

Фото без опису

 

Всеукраїнський громадський рух "Сила права"

 

 

 

 

Фото без опису

 

Як працюватиме монетизація субсидій


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь