«ПРИЙДИ, ВЕСНО З РАДІСТЮ!»

Дата: 17.02.2018 20:26

Під таким гаслом 17 лютого 2018 року в Дружбівській об’єднаній територіальній громаді  на площі біля міської ради зустрічали весну. Зі святом весни присутніх вітали аматорські колективи: вокальний колектив «Дружбяночка» міського Палацу культури, вокальний ансамбль «Журавушка» філія міського Палацу культури, вокальний ансамбль «Мереживо» Чуйківська філія міського Палацу культури. А також своїми запальними та теплими співами вітали солісти: Мороко Максим, Маханькова Наталья, Володько Ірина, Швець Тетяна, Євдокименко Олександра, Дегтяр Дар’я , Малай Олександр та найменші зірочки нашого міста Козік Анна та ансамбль «Малятко» Після святкового концерту почалась спортивно-розважальна програма: перетягування канату,крижаний стовп, розпилювання колоди, безпрограшна лотерея та неабияку радість принесло дітям катання на конях.Не залишились байдужими й глядачі вони не жаліли своїх бурхливих оплесків учасникам художньої самодіяльності та учасникам спортивних змагань.Всі присутні  та гості мали змогу насолодитись приємною атмосферою та смаколиками. Всі переможці спортивних змагань були нагороджені цінними подарунками. А в кінці свята – традиційне спалювання Масляної.