29 –річниці виведення військ з Афганістану

Літопис Афганістану

Історичний хронограф пам’яті

13 лютого 2018 року в приміщенні Дружбівської міської публічної бібліотеки відбувся захід з нагоди 29 –річниці виведення військ з Афганістану. Серед присутніх були ветерани – афганці, I заступник міського голови, вчителі та учні Дружбівського НВК: ЗОШ – I –III ступенів-ДНЗ. Святково оформлена зала налічувала близько 60 гостей.I заступник міського голови Шаповалова А.В. привітавши воїнів –афганців – Басова Ю.В., Кравченко М.І. та Сапсай В.М. вручила подарунки від виконкома міської ради. Власні тематичні вірші читав постійний користувач бібліотеки Жуков В.П. У виконанні Малая О.І. та Полякова М. прозвучали пісні про Афганістан. Цікавий та змістовний діалог вів із старшокласниками ветеран – афганець Кравченко М.І.Не забули згадати і наших воїнів – земляків, які загинули під час виконання антитерористичної операції – Гульцо А. та Клочкова С.