В Журавці на Масляну веселяться всі

Дата: 20.02.2018 11:08

За традицією стало проводити кожного року свято Масляної. Не став виключено і цей рік 18 лютого 2018 року  біля Журавського Будинку культури пройшло свято «Там на Масляну веселять всі». Масляна улюблене народне свято, яке провославні відзначають перед великим постом. Масляна – це завжди веселе і безшкетне прощання з зимою і довгоочікувана зустріч з весною, яка несе все  пробуджування всього живого  від довгого сну. Всіх присутніх привітав зі святом голова Дружбівської міської ради Харитонов Євген Іванович, Чуйківський виконуючи обовязки сторости Чернов Олег Олексійович та заступник директора «Сігма – Універсал» Слюсар Станіслав Володимирович, який подарував для бібліотеки комп’ютер.Під оплески жителів та гостей чудового свята завороджуючи своїм співом продемонстрували свою майстерність ансамблі: вокальний ансамбль «Дружбяночка»міського Палацу культури, вокальний ансамбль «Мереживо» Чуйківська філія  міського Палацу культури, вокальний ансамбль «Журавушка» філія міського Палацу культури та художні номери від солістів.Гуляння проводилось гучно та весело, дітки брали участь в різних іграх та забавах, дорослі стали учасниками перетягування канату, піднімання гир, армрейсленгу та діставали призи зі стовпа.Кульмінацією свята було частування присутніх смачними млинцями, бубликами та традиційними жайворонками.Проводи Масляної пройшли прощанням зими та спалюванням опудала.