Захід Небесна Сотня

День Героїв Небесної Сотні –пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті героїв Небесної Сотні.Працівниками Дружбівської міської публічної бібліотеки та Палацу культури було проведено захід : «А сотню вже зустріли небеса». Запрошені : Вчителі, учні 8 -9 класів  Дружбівської ЗОШ I –II ст. № 2 та Дружбівського НВК: ЗОШ I –III ст.-ДНЗ. Святково оформлена стіна пам’яті Небесної сотні, списки загиблих  допомогли поринути в часи подій, що звершилися на Майдані Гідності. Згадали нашого земляка, сумчанина Братушко Олексія Сергійовича, який загинув на вул. Інститутській від кулі снайпера, що пробила і металевий щит, і бронежилет.    Під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» ведучі запалили свічку і передавали її по колу учням. Бібліотекар Володіна С.Б. розповіла про книгу нашої землячки О.Герасименко «Майдан після майдану». Захід закінчився виконанням Гімну  України.