21 березня в Дружбівському міському Палаці культури пройшла музично-поетична зустріч з поетами нашого міста, присвячена Всесвітньому Дню Поезії.

Дата: 27.03.2018 20:09

Перед початком заходу була представлена виставка художніх робіт юної, талановитої та тонкої натури Ключко Руслани, яка вразила всіх нас неповторними,  чудовими творіннями.Ці враження не покидали  нас довго навіть поети були захоплені і все це надихнуло їх на нові вірші. Вже стало традицією відзначати День Поезії  з творчими особистостями, які натхненно дарують свої вірші присутнім.Щирістю, самобутністю виконанням поетичних творів вражали наші юні таланти: Руденко Алла, Маханькова Юлія та Істоміна Ангеліна. Своїми віршами присутніх радували наші вже відомі поети міста: Чередник О.Л., Жуков В.П., Нестеренко Л.В., Сарган М.З, Устимова Л.І., Кабанова Т.С. Ткаченко І.В. Авторські твори виконували під аккомпонування Владислави Зикунової.

По завершеню свята всі учасники були нагороджені грамотами.