Дружбівська міська громада
Ямпільський район, Сумська область

День села та відкритий районний фестиваль – конкурс фольклорних колективів та вокальних ансамблів «Народні джерела».

14 липня  - в Дружбівській територіальній громаді в   с.Чуйківка  на березі річки пролунало свято День  села та відкритий районний фестиваль – конкурс фольклорних колективів та вокальних ансамблів «Народні джерела». Розпочалось свято з фестивалю, в якому взяли 12 творчих колективів з різних куточків Ямпільського району.

Всіх присутніх зі святом Дня села привітав  голова Дружбівської об’єднаної територіальної громади Харитонов Є.І. та виконуючи обов’язки старости с. Чуйківка Чернов О.О.,  які побажали процвітання та благополуччя кожній родині. Привітали та вручили подарунки  молодим родинам у яких народились діти та  найстаршій  жительки села Чуйківка, якій виповнилось 100 років.

   Після урочистої частини фестивалю,  святковий настрій дарували місцеві колективи, солісти, танцівники Чуйківської філії міського Палацу культури. Святкового колориту додавали фото зони в сільському стилі.

Виконуючи старости Чернов О.О. та завідувач філії Сафонова Т.І. дякували всім присутнім, працівникам Палацу культури та спонсорам за велику підтримку та допомогу.

Працювали  заклади торгові, дітлахи розважались на різних батутах.

Святкування продовжилось дискотекою.« повернутися до списку новин