05 вересня 2018 року учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Дружбівської міської ради взяли участь у велопроїзді під час святкування Дня визволення м.Дружба від німецько-фашистських загарбників.

Дата: 05.09.2018 21:38

05 вересня 2018 року учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Дружбівської міської ради взяли участь у велопроїзді під час святкування Дня визволення м.Дружба  від німецько-фашистських загарбників.

Учні шкіл мали змогу вшанувати пам’ять загиблих у роки ІІ Світової війни у Дружбівському Сквері Слави, біля пам’ятника загиблим солдатам (с.Дорошівка) та біля могили Кості Яніна (с.Чуйківка).  Під час мітингу з промовами виступили  міський голова Харитонов Євгеній Іванович, в.о.старосати с.Дорошівки Власов Сергій Миколайович та в.о.старости Чернов Олег Олексійович учнями були покладені квіти й траурні гірлянди до братських могил та до могили героя-земляка К.Яніна.

Завершився велопроїзд  частуванням та відпочинком учасників на березі річки  в с.Чуйківка.