ДРУЖБІВСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ВПЕРШЕ ВИСУНУВ ТВОРЧИЙ КОЛЕКТИВ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «НАРОДНИЙ»

Дата: 24.10.2018 10:31

20 жовтня аматорський вокальний ансамбль «Дружбяночка» міського Палацу культури атестувався обласною комісією управління культури на присвоєння звання «народний».

Атестація проводиться з метою активізації творчої діяльності, по збереженню, розвитку і популяризації національної культури як в Україні так і за її межами, організації дозвілля населення удосконалення виконавської майстерності, оновлення репертуару високохудожніми творами, програмами, постановками.

Під час атестації враховується  художній рівень та виконавська майстерність, стабільність творчої  діяльності колективу.

Члени комісії оцінили високий рівень майстерності «Дружбяночки» та представлять клопотання про присвоєння звання «народний» колегії управління культури Сумської обласної державної адміністрації.

Ансамбль «Дружбяночка» за результатами отримання звання «народний» та у зв’язку з 15-тирічним ювілеєм створення колективу представе громаді творчий звіт, який відбудеться у міському Палаці культури.

Бажаємо успіхів та творчого натхнення учасникам колективу!

Адміністрація                                                                                     міського Палацу культури