ВИХОВАНЦІ ДРУЖБІВСЬКОГО МП КУЛЬТУРИ ЗАЙНЯЛИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ

11 листопада юні вихованці Дружбівського міського Палацу культури взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Зірковий Шанс» (у м. Суми), який проводився при підтримці відділу у справах сім’ї, молоді  та спорту і культури і туризму Сумської міської ради та культурно-мистецького центру СумДУ.

Наші талановиті зірки позмагалися за перемогу в конкурсі та отримали:Пухальська Аделіна - 2 місце у номінації естрадний вокал 4 вікова категорія (кер. Тетяна Демченко), Істоміна Ангеліна (кер. Ірина Ткаченко) – 3 місце у номінації естрадний вокал 3 вікова категорія, театр «Вектор» (Ангеліна Істоміна, Руслана Мачула, кер. Ірина Ткаченко) – 3 місце у номінації театральна мініатюра 3 вікова категорія. Всі переможці були нагороджені відповідними грамотами та медалями, а художній керівник Дружбівського міського Палацу культури Ірина Ткаченко – подякою.

Бажаємо нашим переможцям невичерпних творчих сил та нових перемог!

Адміністрація мП культури