І ЗНОВУ ПРИЗОВІ МІСЦЯ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ «ЗІРКОВИЙ ШАНС»

18 листопада аматорський танцювальний ансамбль «Непосіди» Дружбівського міського Палацу культури (кер. Єлизавета Грек) взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Зірковий Шанс» (у м. Суми) та вибороли ІІ місце у номінації сучасна хореографія (3 вікова категорія). Окрім грамот і медалей діти отримали приємні враження та солодощі.

У фестивалі також взяли участь хореографічні колективи з усієї області.

Вихованці ансамблю показали високий рівень виконавчої майстерності та подарували чудові емоції численним глядачам.

Наша молодь вкотре довела, що вона талановита, енергійна, з упевненістю дивиться в майбутнє! Так тримати!

Бажаємо нашим переможцям творчої наснаги та нових перемог!

Адміністрація мП культури