«ВАМ ПІСНЯ І ЗЕМНЕ СПАСИБІ, НЕВТОМНІ РУКИ ТРУДОВІ»

Дата: 20.11.2018 12:52

Під такою назвою 17 листопада 2018 року в філії Дружбівського міського Палацу культури (Журавка), щойно відремонтованої міською радою та значної фінансової підтримки аграріїв, проведено святковий концерт з нагоди Дня працівників сільського господарства.

В ході концерту міський голова Є.Харитонов привітав всіх присутніх зі святом та висловив слова глибокої вдячності від усієї Дружбівської громади кожному, чиї руки плекають нашу рідну землю.

Також  зі словами привітань звернулись до присутніх засновник агрофірми «Сігма-Універсал» О.Третяк та генеральний директор С.Слюсар.

Зі святом Для працівників сільського господарства присутніх вітали гості з смт Свеса  - танцювальний колектив «Естандем», гості з с.  Грем’ячка – Леонід Мураста, Тетяна Мураста, Сергій Доник, аматорський вокальний ансамбль «Журавушка», аматорський вокальний ансамбль «Мереживо», аматорський танцювальний ансамбль «Мілки Вей», а також свій спів присутнім дарували окремі вокалісти.

Переповнені позитивними емоціями глядачі не жаліли своїх бурхливих оплесків учасникам концертної програми, які дарували глядачам приємні враження та гарний настрій.