У ДРУЖБІ ЗАСЯЯЛА ГОЛОВНА ЯЛИНКА

21 грудня відбулося урочисте відкриття головної новорічної ялинки міста. Найочікуваніша подія року дітей та дорослих відбулася на центральній площ іміста.

Площа у центрі міста стала містечком новорічних дійств. Святкові концертні номери на відкритті ялинки дарували учасники творчих колективів Дружбівського міського Палацу культури. Яскраві вогні на головній зимовій красуні запалив господар новорічних свят – Дід Мороз і місто наповнилось чарівною атмосферою Нового року.

Із казковими героями біля  ялинки водили новорічний хоровод и дітлахи міста, які отримали подарунки за гарні танці. По закінченню свята всі присутні мали можливість пофотографуватись з Дідом Морозом, Снігуркою та іншими казковими героями.