Дружбівська міська громада
Сумська область, Шосткинський район

Відкриттям хокейного Чемпіонату Сумської області з хокею став матч між ХК «Дружба» та ХК «Шостка».

Дата: 05.01.2019 20:03
Кількість переглядів: 1145

Фото без опису

Першими рахунок відкрили господарі майданчика. Шайбу на свій рахунок записав  Г.Латиш. Не задовго до завершення першого періоду шосткинці зрівняли рахунок, а  у продовж перших хвилин другого періоду закинули ще дві шайби. Лише завдяки неймовірним зусиллям команди з Дружби та влучним кидкам Р.Комарова та Ю.Чарова вдалося зрівняти рахунок. У третьому періоді суперники двічі обмінялися шайбами. У ХК «Дружба» голи закинули Ю.Чаров та Г.Латиш.

Основний час матчу закінчився у нічію 5:5. Овертайм теж не виявив переможця. У серії булітів влучнішими були господарі. Переможну шайбу закинув ветеран ХК «Дружба» Віктор Хованський.  Тож,6:5-перемогли дружбівчани.