ПЕРЕМОГА ОЛЕКСАНДРИ ТКАЧЕНКО У ВІДБІРКОВОМУ ТУРІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ

Дата: 20.01.2019 17:44

18 січня у місті Конотоп відповідно до прийнятого рішення про проведення обласного туру Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України» пройшов відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу у якому взяла участь Олександра Ткаченко – вихованка Дружбівського міського Палацу культури.

Своїм незвичайним голосом, музичністю, високою культурою виконання та емоційністю наша Сашенька вразила членів журі і як результат продовже змагання та презентує свій виступ у фіналі обласного конкурсу разом з іншими 19 найкращими та найталановитішими дітьми, що відбудеться в Конотопі з 21 по 23 лютого цього року. Переможець мати мезмогуспівати на сцені Палацу України на заключному Гала-концерті Всеукраїнського конкурсу «Яскраві діти України» серед кращих юних вокалістів нашої держави.

Будемо надіятися, що це лише початок здобутків та перемог нашої юної зірочки.