СУМСЬКА ОБЛАСНА ФІЛАРМОНІЯ ЗАВІТАЛА У ЖУРАВКУ

Дата: 06.03.2019 19:33

Весна традиційно пов язана з пробудженням природи, з Жінкою, з Любов’ю. В такі моменти хочеться співати, вітати близьких, знайомих і навіть незнайомих із Весною, з теплом, новими надіями.

З цієї нагоди 05 березня за підтримки генерального директора агрофірми «Сігма-Універсал» С.Слюсара Сумська обласна філармонія перебувала зі святковим концертом у філії Дружбівського міського Палацу культури (Журавка).

В ході концерту міський голова Є.Харитонов та генеральний директор агрофірми «Сігма-Універсал» С.Слюсар вітали всіх присутніх зі святом.

В програмі звучали класичні твори, музика та пісні сучасних композиторів, а також народна музика, пісні, танці. Концерт пройшов з повним аншлагом. По відгукам глядачів відзначено високий творчий та організаційний рівні і професійну майстерність артистів.

Адміністрація мП культури