Волейболісти Дружбівської громади – завоювали перехідний кубок ліги

Дата: 10.03.2019 08:14

Сьогодні останній тур аматорської волейбольної ліги Ямпільщини визначив переможця.

Два роки тому була заснована аматорська  волейбольна ліга Ямпільського району, до якої увійшли команди «Авангард» зі Свеси,  «Дружба», «Полісся» з Ямполя та «Колос» з Воздвиженська.  Районна ліга волейболістів має свій статут, раду засновників, в статуті прописані правила, строки змагань, джерела фінансування.

Минулого року чемпіоном волейбольної ліги стала команда «Авангард» зі Свеси. Протягом кількох місяців цього року відбувались волейбольні баталії у Ямполі, Дружбі, Воздвиженському.

Сьогодні в Свесі, в заключному турі аматорської ліги,  визначився її переможець: в запеклій боротьбі перехідний кубок завоювала «Дружба»!

На другому місці – Ямпільське «Полісся», на третьому - минулорічні фаворити Свеський  «Авангард». Воздвиженський «Колос» став четвертим.

Всі учасники змагань отримали від організаторів медалі, почесні грамоти та грошові винагороди.

Було висловлене одностайне бажання, щоб проблемами розвитку спорту і, зокрема, волейболу більше переймалися органи місцевого самоврядування.