Вже другий рік поспіль силами Дружбівської міської ради та міської організації політичної партії «Рідне місто» організовується волейбольний турнір «Кубок Північного Регіону України» пам’яті В.Артеменка.

У  турнірі взяли участь команди : «Локомотив» (м. Конотоп ), «ВАНТ» (м. Шостка), «Рідне місто» (м. Дружба), «Буревісник» (м. Конотоп  ).

В упертій безкомпромісній боротьбі першість вибороли спортсмени «Локомотиву». На другому місці – досвідчена команда господарів Дружбівського волейбольного майданчика «Рідне місто», на третьому – «Буревісник» з Конотопа.

Перехідний Кубок Північного регіону України  капітанові команди «Локомотив» вручив Дружбівський міський голова Євген Харитонов .

Всі призери отримали від організаторів змагань почесні грамоти та грошові премії.