6 квітня 2019 року відбувся міжрайонний волейбольний турнір серед жіночих команд «Дружбівська весна» .

Дата: 07.04.2019 15:39

Вперше за багато років в місті Дружба за підтримки міського голови Євгена Харитонова, який  велику увагу приділяє розвитку фізичної культури і спорту в нашій громаді  6 квітня 2019 року  відбувся міжрайонний волейбольний турнір серед жіночих команд «Дружбівська весна» .

У турнірі взяли участь чотири команди : «ЛОКОМОТИВ» (м. Конотоп ), збірна команда м. Середина-Буда, збірна команда м. Кролевець, «ДРУЖБА» (м. Дружба).

Наші дівчата в першій грі переграли команду з Середина-Буди з рахунком 2:0. В другій грі у напруженій боротьбі наші волейболістки поступилися команді з м. Кролевець з рахунком 1:2. В свою чергу , команда з м. Кролевець програла команді «ЛОКОМОТИВ» з рахунком 0:2. І для того , щоб  здобути перемогу у турнірі    нашій команди потрібно було вигравати команду з м. Конотоп з рахунком 2:0.

На превеликий жаль, команда «ДРУЖБА» обіграла команду «ЛОКОМОТИВ», але з рахунком 2:1 і в підсумку посіла 2-е  командне місце. Першими  стали команда «ЛОКОМОТИВ», третіми - кролевчанки.

Команди-призери отримали кубок і грошові подарунки.

Хочеться подякувати нашім дівчатам на чолі з їх тренером Іваном Бруяко за цікаву  красиву гру.

Окреме спасибі всім вболівальникам,  які підтримали нашу команду і  створили сприятливу  атмосферу на турнірі.