Сумська область, Ямпільський район

Дата: 08.04.2019 16:03
Кількість переглядів: 379

З 01 квітня 2019 року в нашій громаді стартувала XIV акція Всеукраїнського Благодійного фонду «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!» з метою збору коштів для закупівлі кардіологічного обладнання.

У навчальних закладах, закладах культури міської ради акція відбуватиметься з широким залученням учнівської молоді, педагогів, вихованців, відвідувачів та працівників закладів культури. Акція також проходитиме на підприємствах, в установах та організаціях всіх форм власності.

Заходи, в рамках акції триватимуть до 30 квітня і супроводжуватимуться масовим збором коштів.

Збір коштів проводитимуть волонтери зі спеціальними розпізнавальними бейджами та скриньками для збору коштів із символікою Фонду.

Всіх небайдужих жителів громади просимо долучитися до благодійної акції.

Не залишайтесь осторонь, зробіть свій внесок у добру справу!