У ДРУЖБІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

Дата: 10.05.2019 08:48

9 травня об 11 годині біля меморіалу загиблим воїнам відбувся мітинг з нагоди відзначення 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у якому взяли участь  заступник Дружбівського міського голови А.В.Шаповалова, учасники АТО, представники духовенства, делегації трудових колективів, організацій громади, громадськість, учнівська молодь.

Під час проведення мітингу всіх присутніх своїм співом вітали «народний» аматорський вокальний ансамбль «Дружбяночка» та окремі солісти Дружбівського міського Палацу культури.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували загиблих земляків у роки Другої світової війни та поклали до меморіалу, братської могили , пам’ятних знаків квіти.

Також представниками духовенства було проведено панахиду за загиблими у Другій світовій війні  знагоди74-ї річниці Перемоги  над нацизмом  у Другій світової війни.