ДРУЖБІВСЬКИЙ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ «СИЛУЕТ» ОТРИМАВ ГРАН-ПРІ

12 травня у місті Конотоп проходив VIII міський відкритий фестиваль танцювальних колективів імені Віри Бондаренко

Місто Дружба на ньому представляли танцювальні колективи «Силует», «Непосіди» та «МілкиВей» Дружбівського міського Палацу культури, керівником якого є Єлизавета Грек. За рішенням журі юні танцюристи зайняли 3 перших місць, одне третє.

«Силует» з композицією «Ой, верше, мій верше!»став переможцем і отримав гран-прі.

Всі були дуже втомлені, але горді за наші колективи!!!

Адміністрація міського Палацу культури висловлює слова вдячності Єлизаветі Анатоліївні за її кропітку працю, терпіння, вміння находити в кожній дитині талант, наполегливість. Дякуємо батькам за підтримку та розуміння. Юним танцюристам бажаємо наснаги та нових творчих злетів.