ДРУЖБА ЗАСЯЯЛА НА ВСЮ КРАЇНУ

28 червня аматорський хореографічний колектив «Мілки Вей» КЗ «Дружбівський міський Палац культури» вдало дебютував на ІХ Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Яскрава країна в Чернігові-2019».

Діти достойно представляли місто Дружба на міжнародній творчій арені з  постановою «Бебі шарк» та вибороли ІІІ місце серед зразкових та народних хореографічних колективів, відомих на всю країну.

Наша малеча продемонструвала високий рівень виконавчої майстерності, за що і була нагороджена  кубком лауреата ІІІ премії, цінними подарунками, екскурсією по місту та білетами у дитячий парк розваг. Танцюристи повернулися до рідного міста сповнені яскравих емоцій, нових вражень та готовими до нових творчих злетів.