У ДРУЖБІ ВІТАЛИ ЗАЛІЗНИЧНИКІВ

Дата: 01.11.2019 18:36

01 листопада у Дружбівському міському Палаці культури проведено святковий концерт з нагоди Дня залізничника.

З нагоди професійного свята наших залізничників привітали міський голова – Є.І.Харитонов, заступник начальника Конотопської дирекції залізничних перевезень – В.М.Кириленко, начальник залізничної станції – А.В. Попков.

«Дорогі залізничники, низький уклін Вам, адже Ви на все життя обрали для себе нелегку, але таку потрібну для всіх нас професію залізничника, присвятивши своє життя залізниці. Нехай Ваше життя буде таким же довгим, як нескінченний шлях без кінцевої станції. Зичимо всім Вам міцного здоров’я, злагоди у родинах, віри у власні сили і вагомих професійних здобутків» - зазначив у вітанні міський голова.

У залі панувала затишна атмосфера. Глядачі отримали велике задоволення від проведеного свята і віддячили наших артистів щирими оплесками.