Сумська область, Ямпільський район

ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА КУЛЬТУРИ

Дата: 09.11.2019 14:51
Кількість переглядів: 143

08 листопада культпрацівники та майстри народного мистецтва Дружбівської громади святкували Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

З цієї нагоди міський голова Є.Харитонов привітав присутніх зі святом, побажав усім міцного здоров’я, родинного тепла, творчої наснаги і особистого щастя. Кращих працівників галузі культури та майстрів народного мистецтва громади було відзначено грамотами міського голови.

Приєдналась до привітань представник народного депутата України А.Деркача О.Скварцова, яка зазначила, що працівники вищевказаної професії – це люди, які несуть радість та любов до танцю, співу, слова, до життя, наповнюють будні високими і світлими почуттями. Подякою та грошовою винагородою від А.Деркача було нагороджено заступника директора міського Палацу культури О.Митіну.

Свято пройшло в теплій та дружній обстановці, де панувала атмосфера тепла та щирості.