У ЖУРАВЦІ СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 15.11.2019 18:46

Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства.

Це – свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це – свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Тож з цієї нагоди проведено святковий концерт у Журавській філії Дружбівського міського Палацу культури.

Із вітальним словом до працівників, ветеранів, трудівників сільськогосподарської ниви звернувся міський голова – Є.Харитонов та генеральний директор агрофірми «Сігма-Універсал» С.Слюсар, які висловили слова вдячності всім, хто пов’язав свої долі із сільським господарством, віддав частину свого життя, величезний досвід кого сьогодні безцінний....

У концерті взяли участь творчі колективи Журавської філії ДмПк: вокальний ансамбль «Журавушка», танцювальний ансамбль «Ілюзія», «Фенікс», Дружбівського міського Палацу культури: народний вокальний ансамбль «Дружбяночка», Олександра Кубрак та танцювальний ансамбль «Силует». Свій спів присутнім також дарували отець Анатолій, Олександра Євдокименко, Тетяна Швець, Андрій Маліков (смт Свеса), Олександр Ступак (с. Орлівка), Дар’я Дехтяр, Софія Пархоменко та ін.

Високий рівень виступів приємно вразив - номери запам’яталися яскравим виконанням.  Артисти дарували глядачам веселий настрій та приємні враження.