Сумська область, Ямпільський район

ВШАНУВАЛИ ПАТРІОТІВ З НАГОДИ ДНЯ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ

Дата: 20.11.2019 15:44
Кількість переглядів: 432

Напередодні Дня Гідності та Свободи, 20.11.2019 р, працівниками Дружбівської міської бібліотеки, на базі Дружбівської філії Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ, проведено захід у вигляді інформаційної бесіди «Наш дух не зламати, свободу не вбити» . В цей день ми вшановуємо патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го та в листопаді 2013-лютому 2014 років, стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина.  Були пригадані події, що відбувались в країні у цей період часу, наведені приклади героїзму і національної мужності героїв. Також учням була представлена література на дану тематику.   Захід організовано та проведено з метою розвитку почуття національної самосвідомості та громадянської активності, формування єдності і цілісності України.