З НАГОДИ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ ПРОВЕДЕНО УРОЧИСТОСТІ «НЕСКОРЕНА КРАЇНА»

Дата: 21.11.2019 13:57

Указом Президента України від 13 лютого 2014 року №872 в Україні установлено День Гідності та Свободи, який відзначається щорічно 21 листопада.

Сьогодні виповнюється шість років, як народ України вийшов на вулиці, аби назавжди змінити своє життя. Рік, за який про Україну дізнались навіть у найвіддаленіших куточках світу. Річниця гордості, гідності та честі.

Тож з нагоди Дня Гідності та Свободи, 21 листопада 2019 року в м. Дружба біля обеліску «Борцям за волю та незалежність України» проведено урочистий захід «Нескорена країна».

Всі присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів та мирних жителів.

В пам'ять про всенародних героїв, які віддали свої життя за Свободу та Гідність нашої держави покладено квіти.

Вічна пам’ять героям, що полягли в боротьбі за Україну!