Шановні працівники, ветерани органів місцевого самоврядування та депутати!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Це свято нашої громади, громади кожного села, селища та міста, кожного їх мешканця.

Діяльність міської ради є відкритою, прозорою та спрямованою лише на одне – на задоволення життєвих потреб мешканців громади.

Висловлюю вдячність депутатам, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме ви, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечуєте право кожного з нас бути почутим.

Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

З повагою,

міський голова      Є.ХАРИТОНОВ