«ХАЙ ЛЛЄТЬСЯ ПІСНЯ УКРАЇНСЬКА»

Під такою назвою 07 грудня у міському Палаці культури відбувся сольний концерт аматорського вокального ансамблю «Мереживо» Чуйківської філії Дружбівського мПк.

Декілька годин поспіль у залі панувала святкова атмосфера. Учасники концерту подарували глядачам незабутні враження. У програмі звучали відомі українські сучасні хіти, запальні частівки під баян, а також учасниці драматичного гурту «Жайвір» додавали гарного настрою усім присутнім.

Колектив «Мереживо» вітав зі сцени представників місцевого самоврядування з нагоди їх професійного свята, а також музичні вітання дарували представникам Збройних сил України. Глядачів та артистів об’єднала загальна любов до мистецтва, що завжди надихає на нові звершення.

Бажаємо колективу  нових творчих злетів та перемог!!!