22 СІЧНЯ – ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 23.01.2020 09:15

Сьогодні, 22 січня Україна відзначає День соборності України та 101 рік Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. З цієї нагоди в  бібліотеках Дружбівської ОТГ пройшли  пізнавально-виховні заходи, в ході яких присутні слухали про історію свята, «живий ланцюг»  та велике історичне та політичне значення об’єднання УНР і ЗУНР для утворення єдиної (соборної)  української держави:

Історико –патріотична година «Моя єдина Україна» (Дружбівська міська публічна бібліотека) ;

Інформаційна зона  «Соборність рідної землі – основа нації й держави» (Дружбівська міська публічна бібліотека) ;

Історично –літературний екскурс «Соборність України- від ідеї до сьогодення» Дружбівська міська публічна бібліотека) ;

Відкритий перегляд літератури «Тернистий шлях до свободи та незалежності» (Чуйківська філія)

Тематична поличка «Вона наш витвір, наша мрія, соборна, вільна Україна» (Журавська філія)