НЕПЕРЕМОЖНІСТЬ КРУТ

Дата: 29.01.2020 14:03

Сьогодні, 29 січня 2020 року,ми вшановуємо пам’ять Героїв битви під Крутами,

що відбулась 102 роки тому. Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в нашій історії.

З метою формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого, дев’ятикласники Дружбівського НВК: ЗОШ І –ІІІ ст.- ДНЗ поринули в історичний екскурс «І окропили кров’ю Крути». Учні   ознайомились з найважливішими фактами бою поблизу станції Крути (нині с.Пам’ятне Борзнянського району Чернігівщини), картою, щоб дізнатись, де саме відбувались запеклі бої .В Дружбівській міській публічній  бібліотеці користувачам запропонований відкритий перегляд літератури «Бій під Крутами: пам’яті героїв присвячується…»

В масштабах всесвітньої історії ця битва зовсім невеличка. Вона не є зразком військового мистецтва. Проте – це символ нескореного духу  українців. В наших серцях бій під Крутами залишиться фактом героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.