У Дружбівській громаді вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Вже стало доброю традицією збиратися в Дружбівській бібліотеці на свято пам’яті, присвячене воїнам –інтернаціоналістам та вшановувати пам’ять тих, хто поліг на афганській землі.

12 лютого 2020 року бібліотечні працівники на історичному хронографі пам’яті «Рокам ніколи пам’яті не стерти» згадали трагічну сторінку нашої історії щодо подій в Афганістані, запросивши очевидців жахливої війни‎.

Присутні воїни , наші земляки – Басов Ю. В. та Сапсай В.М. розповіли про страшні роки , які вони провели на війні, про молодих юнаків, які гинули щодня на мінах та погодні умови, які виснажували бійців. Молодими вони йшли туди не за орденами і медалями, вони вірили свято, що виконують свій інтернаціональний обов’язок.

На заході у виконанні Малая О.,Євдокименко О. та Євдокименко А. лунали тематичні та інші пісні.

На закінчення ведучі побажали всім здоров’я, щастя, миру, душевного спокою, злагоди та добробуту в нашій країні , закликавши пам’ятати ветеранів, виявляючи до них розуміння.