АБСОЛЮТНА ПЕРЕМОГА ВИХОВАНЦІВ ДРУЖБІВСЬКОГО ПАЛАЦУ КУЛЬТУРИ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ

Дата: 15.02.2020 19:59

15 лютого у м. Суми проходив міжнародний багатожанровий конкурс «Созвездие Gold Europe” при підтримці міністерства культури Чехії.

Хореографічний колектив «Силует» (керівник Єлизавета Грек) гідно представили наше місто Дружба на міжнародному конкурсі, за що і отримали найвищу нагороду – Гран-прі в номінації «хореографія». Володарі Гран-прі отримали сертифікат на 150 євро для участі у фіналі конкурсу, який проходитиме у Празі.

Також в номінації «театральний жанр» учасники театру «Вектор» Дружбівського Палацу культури Ангеліна Істоміна з постановою «Маленький Принц» заслужила І місце, а Ірина Ткаченко з монологом «Оксана» отримала заслужене ІІ місце.

В номінації «вокал» Ангеліна Істоміна посіла ІІ місце і наша маленька зірочка – Олександра Ткаченко – ІІ місце.

Вітаємо наших переможців з успіхом та бажаємо подальшого підкорення нових вершин.

Дякуємо батькам за талановитих дітей, які прославляють нашу громаду.