ХК «ДРУЖБА» У ЧЕРГОВОМУ МАТЧІ ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ ВЩЕНТ РОЗГРОМИЛА СУПЕРНИКІВ

Дата: 24.02.2020 09:06

22 лютого ХК «Дружба» зустрілися з командою «Сумські бобри» і отримали перемогу з рахунком 2:0. А 23 лютого відбулася гра між ХК «Дружба» та «Лідер» (Білопілля). Слід зазначити, що перша гра в цьому сезоні пройшла на користь білопільців, які отримали перемогу в серії булітів, тому гра очікувалась з ажіотажем. Наші хлопці були настроєні рішуче і вщент розбили суперника з рахунком 8:1. Перед заключним туром, який відбудеться 29 лютого ХК «Дружба» займає першу сходинку в турнірній таблиці, набравши 22 очка, а на 1 бал від них відстає ХК «Суми».

В заключному турі відбудеться гра між цими командами, яка вирішить хто стане чемпіоном Сумської області 2020.

Бажаємо успіхів нашим спортсменам!