Андрій Деркач, народний депутат України,  мер Дружби Євген Харитонов, привітали жіноцтво громади з 8-м Березня!

Дата: 07.03.2020 11:14

Андрій Деркач, народний депутат України,  мер Дружби Євген Харитонов, привітали жіноцтво громади з 8-м Березня!

Фото без описуФото без опису

На порозі ошатного Дружбівського Палацу культури, Андрія Деркача зустрічав голова першої спроможної громади району Євген Харитонов та актив громади з почесними гостями.

Фото без описуФото без опису

З останніх відвідин народним депутатом Палацу, тут багато що змінилося. Приймають відвідувачів прекрасно облаштована бібліотека, відкрито малу глядацьку залу, музичні, хореографічні класи, які вже завантажені почесними кубками знаних перемог.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

У малій залі Палацу і відбулось відзначення жіноцтва Дружбівської громади Подяками та грошовими винагородами.

У Дружбі, всі бажаючі змогли донести до Андрія Деркача свої прохання і побажання.

Як  показує практика, жодне звернення не залишається без уваги і реагування народного депутата.