Андрій Деркач, народний депутат України,  мер Дружби Євген Харитонов, привітали жіноцтво громади з 8-м Березня!

Андрій Деркач, народний депутат України,  мер Дружби Євген Харитонов, привітали жіноцтво громади з 8-м Березня!

На порозі ошатного Дружбівського Палацу культури, Андрія Деркача зустрічав голова першої спроможної громади району Євген Харитонов та актив громади з почесними гостями.

З останніх відвідин народним депутатом Палацу, тут багато що змінилося. Приймають відвідувачів прекрасно облаштована бібліотека, відкрито малу глядацьку залу, музичні, хореографічні класи, які вже завантажені почесними кубками знаних перемог.

У малій залі Палацу і відбулось відзначення жіноцтва Дружбівської громади Подяками та грошовими винагородами.

У Дружбі, всі бажаючі змогли донести до Андрія Деркача свої прохання і побажання.

Як  показує практика, жодне звернення не залишається без уваги і реагування народного депутата.