ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ І ПРИМИРЕННЯ ТА 75-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата: 09.05.2020 08:16

Шановні ветерани!

Шановна Дружбівська громада!

Щиро вітаємо вітаємо Вас з Днем пам'яті та примирення і 75-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Друга світова війна 1939 - 1945 років стала найбільшою трагедією людства у XX столітті. Українці зробили надзвичайно вагомий внесок у перемогу над нацизмом, ставши однією з націй-переможниць.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги!

День перемоги назавжди залишиться в нашій пам’яті, як символ героїчного минулого, адже самовідданість та мужність тих, хто віддав своє життя за Батьківщину – приклад  патріотизму для нащадків.

Бажаємо всім захисникам Вітчизни міцного здоров’я на довгі літа, щастя, злагоди та мирного неба над головою вам і вашим родинам.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни.

З повагою,

Дружбівський міський голова                                   Євген ХАРИТОНОВ