У ДРУЖБІ ВІДЗНАЧИЛИ 75-У РІЧНИЦЮ ПЕРЕМОГИ

Дата: 09.05.2020 21:54

Сьогодні у Дружбі відзначили 75-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

Але через пандемію COVID-19 урочисті заходи не були як завжди масовими. Міська влада, представники громадськості вшанували пам’ять полеглих воїнів покладанням вінків і квітів до меморіальних місць.

Міський голова Євген ХАРИТОНОВ  разом з Олексієм КОТЛЯРОВИМ особисто привітали ветеранів Другої світової війни  Карпенка Івана Леонтьйовича, Людкевича Єгора Олександровича, Малявку Олександра Панкратовича, Воробйова Єгора Гордійовича, Раскосова Андрія Федоровича та вручили подарунки від народного депутата України Андрія ДЕРКАЧА.

Євген Іванович від усієї громади вітав ветеранів та зазначив, що вони є взірцем подвигу, мужності, любові в ім’я життя на землі.  Побажав кожній родині – здоров’я, добробуту, тепла й затишку, а найголовніше — Миру та віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливим.

Також ветеранів вітали музичними композиціями учасники аматорського вокального ансамблю «Мереживо».